Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/nők akik el tudják fogadni, hogy nem vagyok teljesen egészséges?

Figyelt kérdés
Sajnos születésem óta nem jó se a vesém se a májam. Előbbi betegség már születésemkor kiderült (azóta már túl is vagyok egy szervátültetésen.) A májgondjaim csak tavaly júniusban derültek ki egy MR vizsgálat során (bár már régebben is volt gyanú, hogy valami gond van vele.) Ez utóbbi betegségemmel egyenlőre még nem kell semmit csinálni de ki tudja, hogy mi lesz később... Szívesen ismerkednék hasonló betegségben szenvedő lányokkal is csak az a gond, hogy se a környéken ahol lakom (Ózd mellet) se ahova járok kezelésre nincsenek hozzám hasonló fiatal lányok. Egészséges lányokkal pedig még nem mertem kezdeni mert tapasztalatból tudom, hogy vannak olyan emberek akik elítélnek és problémaként kezelik az ilyen embereket (annak ellenére, hogy ez már egy jól kezelhető betegség ami nem jár sok hátránnyal.) ha nem találok hasonló betegségben szenvedő lányt akkor el is felejthetem a társkeresést?
2016. júl. 6. 09:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Én nem akarnék egy örökletes betegséget továbbadni az utódaimnak, illetve minimálisra szeretném csökkenteni a kockázatát, viszont szeretnék saját gyereket, ha erre van mód. Szóval én nem állnék össze olyannal, aki biztosan továbbadná az utódainak az örökletes betegségét. Nem tudnék úgy felhőtlenül boldog lenni valakivel, hogy tudom, a gyerekünk biztosan súlyos hátránnyal indul az életben. Tetszik, nem tetszik, ez van. És nem akarok úgy örökbe fogadni, hogy lehetne gyerekünk, de csak betegség árán.
2016. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nincs semmi gond azzal amit írsz! Érthető ha te így érzel. Ha ez megnyugtat én nem ítéllek el ezért!
2016. júl. 6. 13:04
 13/25 anonim ***** válasza:
31%
10-es vagyok: van egy gyönyörű kisfiúnk, aki makkegészséges. Elfogadom, hogy lepontoztak a válaszomért, mindenkinek csak egy élete van. Amellett kitartok, hogy ismerkedjen a kérdező azzal, akivel akar. Az nem becsapás, ha nem a vesebetegséggel nyitsz. Én örülök, hogy a feleségem nem ezzel kezdte, mert akkor jó eséllyel visszakozok. Én sem vagyok szent.
2016. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Ahol felnőttem, az egyik buszjáraton rendszeresen láttam egy családot, a szülők már idősek, a gyerekük már nagykorú, de tolószékes, és halmozottan fogyatékos, nem csak testileg. Nem tudom, hogy ez nála születési, öröklött dolog-e, vagy valami más miatt lett ilyen, de nem egyszer jutott már eszembe, hogy mi lesz vele, ha a szülei meghalnak, és túléli őket? Nem akarnék ilyen sorsot a gyerekemnek.
2016. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is van egy betegségem (Crohn-betegség), ami egész életemen át el fog kísérni, de soha nem állnék úgy hozzá, hogy csak szintén beteg lányokkal ismerkedjek, meg se fordult a fejemben. Szerintem a tiedben se kellene! Sztem egyszerűen kezdeményezz olyan lánynál, aki tetszik, aztán kiderül mi lesz.


Amúgy aki ilyenek miatt nem tud elfogadni vkit, az az én igényeim alatt van emberileg, szóval nem is küzdenék ilyen nőért.

Szerintem neked is legyen büszkeséged! :)

2016. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem zavarna, nekem csontbetegségeim vannak.
2016. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként én se javaslom, hogy csak betegekkel ismerkedj. Mindkettőnk betegségei öröklődnek, ha jól értem, ami azért probléma.
2016. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

Ápolónőként dolgozom egy művese állomáson. Az utóbbi években, nagyon sok új betegünk érkezett. Amiből nagyon sok a fiatal. (18-28 évesek). Mivel én is fiatal vagyok. És mivel nagyon sok időt töltünk együtt (sajnos) elég jól ismerjük egymást. Sokan a betegségük miatt nem szeretnének kapcsolatot. Félnek az elutasítástól. Lehet én azért fogadom el a beteg embereket mert minden napjaimat közöttük töltöm.

Azt javaslom neked is, hogy ne félj ismerkedni. Persze biztos lesznek olyanok akik nem fogják elfogadni a te problémáidat. De hidd el, hogy találni fogsz egy olyan lányt aki így fog téged szeretni. És mindig melletted fog állni, csak kitartónak kell lenned!

2016. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha a páromról ez menet közben derülne ki,nem lenne válóok,de biztos,hogy az adoptálás mellett döntenék.
2016. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy valaki nem akar emiatt kapcsolatot veled, még nem ítél el. Képzeld magad a lány helyébe. Szimpatikus neki egy fiú, de még csak most ismerte meg, nem kötődik hozzá érzelmileg. Az ő kezében van a döntés, hogy belemegy egy olyan helyzetbe, amiben rá borítékolhatóan rengeteg aggodalom, feszültség, szomorúság, kiadás, felelősségátvállalás, munka, lemondás vár, vagy még a gyakorlatilag vadidegen másiktól elköszön.
2016. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!