Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájött a srác, hogy mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájött a srác, hogy mégis csak akar engem, vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja letöröltem őt facebookról is, és nem is beszéltünk jó ideje, mert nekem tetszett, és egyébként én is neki valamilyen szinten, de valahogy nem lett semmi, csak barátok voltunk, és ez nekem rosszul esett, könnyebb volt így, hogy nem beszéltünk.


De most visszajelöltem őt nemrég, mert hiányoztak a beszélgetéseink, és mert senki más nem tudott még ennyire megnevettetni. Visszaigazolt ő is, és azóta egész nap csetelünk, azt mondta, hogy egyáltalán nem haragudott rám, és nagyon örült annak a pár pillanatnak is, amikor látott a suliban egyszer. Randizni is elhívott most, jövő héten megyünk.


Ti mit gondoltok, csak nekem fura ez az egész? Mi ütött belé hirtelen?


21L, 22F


2016. júl. 9. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Már bírlak! Szeretem ha valakit nem lehet lenyomni:D
2016. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Lehet padlón van,lehetnem jött össze az előző csaj,lehet csak meg akar dugni.

Mióta ismered és mennyire?

2016. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyébként miért baxtatjátok a hölgyet? :O
2016. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D


Tavaly óta ismerem, egyszer randiztunk is, de végül nem lett semmi, bár az szerintem az én hibámból, mert túl félénk voltam. Meg azt tudom, hogy akkor még nem volt túl az exén. Ő nem jön össze senkivel csak szórakozásból.

2016. júl. 9. 21:40
 15/21 anonim ***** válasza:

"túl félénk"

Ez mit takar?

2016. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem látszott rajtam szerintem, hogy tetszik nekem. :S
2016. júl. 9. 22:06
 17/21 anonim ***** válasza:

A randitok óta volt nője?

Ha igen, mennyivel utána jött össze vele a?

A randin találkoztatok először élőben?

2016. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Volt egy lány, utána vagy 2 hónappal, de nem lett belőle semmi komoly. Erről nem mesélt, mert akkoriban nem beszéltünk, csak facebookon láttam. Azóta nem volt senkije.

Egyetemről ismertem látásból, de személyesen akkor beszéltünk először.

2016. júl. 9. 22:37
 19/21 anonim ***** válasza:

A lényeg, hiába ismered tavaly óta,nem igazán ismered.

Annyit "tudsz belőle",amennyit magából mutat, mutatni akar.

Lehet volt pár próbálkozása, nem jött össze, így nálad próbálkozik, mert tudja,te ugrasz.

Azért nem kell mindent elhinni neki kapásból.

Ennyi.:)

2016. júl. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem ismered igazán, annyira ismered,amennyit magából mutat,mutatni akar,hiába ismered tavaly óta.

Lehet nem jött össze neki pár csaj, aztán most téged fűz,mert tudja, hogy ugrasz.

Nem kell mindent elhinni neki kapásból.

Ennyi.:)

Légy észnél.

2016. júl. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!