Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek értékelné a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek értékelné a srác, ha nagyon őszinte lennék vele?

Figyelt kérdés
Nem magamtól "vallanék", ő kérte, hogy magyarázzak meg neki pár dolgot. És úgy gondoltam, jobb az őszinteség, habár nem tudom, mit fog szólni hozzá. Nem leszek bunkó természetesen, de azért szeretnék szóvá tenni 1-2 dolgot, ami nem esett jól tőle, viszont azt is el szeretném mondani, hogy kedvelem őt, és hogy miért. Ti mit szólnátok?
2016. júl. 10. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgy beszélsz az őszinteségről, mintha nem lenne alapvető dolog, hanem valami földönkívüli nagy dolog lenne.
2016. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb tisztázni a dolgokat mielőbb, mint elhallgatni. Hogy értékelni fogja-e, az a személyiségétől függ...
2016. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én értékelném, és ha kérte hogy magyarázz meg neki pár dolgot, akkor ő is.
2016. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az egyes tökéletesen megfogalmazta.
2016. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az, mert nagyon sok a beképzelt, sértődős pasi.
2016. júl. 10. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele egyenesen, gondolom te is ezt várod tőle. Ha az őszinte véleményedet mondod el abból baj nem lehet szerintem.
2016. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
A beképzelt sértődős pasi vessen magára. Én mindig is az őszinteség híve voltam. Nálam is volt olyan, hogy elmondtam egy lánynak, hogy épp egy másikkal beszélgetek (akivel egyébként nem is lehetett volna semmi és nem is akartam semmit) aztán besértődött. Én akkor sem fogok hazudni és mástól is ezt várom el. Úgy gondolom, hogy egy normális kapcsolat alapja az őszinteség ahol mindent meg tudunk beszélni és a problémákra néha csak kompromisszumos megoldást hozhatunk de ezt el kell fogadni. Egy kapcsolatért tenni is kell és áldozatokat hozni néha, hogy a gyümölcsét élvezhessük :) Persze ez 2 emberen múlik.
2016. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az, mert nagyon sok a beképzelt, sértődős pasi."


Elképzelhetô, de felteszem, hogy ilyentôl meg úgyse akarnál semmit, tehát még jól is jársz, ha ez kiderül.

2016. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!