Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy a jó külső és az intelligencia ritkán van egy személyben?

Figyelt kérdés
Gondolom most sorban jönnek majd a válaszok hogy bennem mind kettő megvan de azért ez nagyon ritkaság. Általában aki okos nagyon jófej az kívül nem jó alacsony csúnya kövér stb. Illetve fordítva is ez van
2016. júl. 11. 14:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

6. Az lehet hogy egy marketing szakos stréber leül megtanulja az anyagot kész de az ilyen szakokon nem tanulni kell főleg hanem gondolkodni és igenis ez intelligencia függvénye. Mert olyan dolgokra kell rájönni amihez kevés a tanulás. Nézzük meg korunk legokosabb legintelligensebb emberét hogy nézett ki.....Albert Einsteint

Vagy stephen hawkingot fiatal korába

2016. júl. 11. 15:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez csak a te előítéleted. Amikor szép embert látsz, egyből arra gondolsz, hogy biztos buta és felszínes.
2016. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igaza van.

Én 170-et alig érem el és ez a tény alapjaiban határozza meg az életem. Mivel a nőknek csak emiatt nem kellettem rendre, kénytelen voltam másba ölni az időmet, energiáimat és ennek nagyrészt meg is lett az eredménye.

Gyanítom, hogy ha bejönnék a nőknek, akkor az időm nagy részét rájuk pazarolnám, viszont legalább boldog lennék.

2016. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Aki szep, annak nem feltetlenul kell meg az eszevel is ervenyesulnie. Aki pedig csunya, annak marad az intelligencia, amivel megis csak nyero lehet.


Persze, a vilag nem ennyire fekete-feher, de nekem ez az elmeletem. :)


23N

2016. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon egyszerű oka van, és semmi köze nincs a sztereotípiákhoz. Amikor ilyen embereket keresünk, akikről te beszélsz, akkor nem az átlagosan okos és átlagosan szép emberekre gondolunk, mert olyan van bőven, hanem az extrém esetekre. Extrém esetnek nevezzük a top 20%-ot, vagy akkor már akár a top10%-ot.

A top10% okos és a top10% szép. Tehát 1 a 10-hez esélye van mindenkinek, születése pillanatában (persze genetika miatt nincs, de ez most itt amúgy szerencsére tök mindegy), hogy szép legyen (top10%) és 1 a 10-hez, hogy okos legyen (top10%).


Most fogj két tíz oldalú dobókockát (elég lesz gondolatban) és dobjál velük 100x. Ha az elsővel 10-est dobsz, akkor "szép", ha a másodikkal 10-est dobsz, akkor "okos". Ha mindkettővel EGYSZERRE dobsz 10-est, akkor okos és szép. Felírod a lehetséges eseteket, és tessék, 1 a 100-hoz esélyed van rá, hogy egyszerre jöjjön ki.


A valóság persze nagyon más, össze nem lehet hasonlítani. De az, hogy a metszetben jóval kevesebben legyenek, az logikus.

2016. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!