Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves 30 és 30 feletti (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30 és 30 feletti (de 35-nél nem öregebb) férfiak, miért nem vagytok érdekeltek egy fiatal felnőtt nőben?

Figyelt kérdés

Mindenképp a 20 feletti női korosztályra gondolok (ami nem nagyobb a 23-nál). Értem én, hogy nagy a korkülönbség, de vannak nők akik kifejezettem agyilag érettek az ilyen fiatal koruk ellenére, úgymond még "frissek", fiatalok, jó velük a megjelenés, simán lehet dicsekedni egy fiatalabb barátnővel a haverok körében, családalapitásnál is fiatal nő az alkalmasabb, meg szexuális téren sincs (állitólag) annyira "lejáratva". Bocsánat ha alpárian fogalmaztam. Ezen felül még vigyáz is magára, jól néz ki, és életre termettsége az hab a tortán.

De miért nem érdekel titeket egy ilyen nő? Csak a korkülönbség? Vagy féltek hogy otthagy kaland miatt? Vagy attól féltek, hogy rájön az "élhetni" vágyás?


Én éppenséggel 21 éves nő vagyok, és én megmondom, csakis azért érdeklődök a korai 30-asok iránt, mert ők már érettek egy komoly kapcsolatra, többet gondolkoznak családalapitáson (az én korosztályom még nagyon suhanc).

Nem vagyok naplopó, dolgozom mellette egyetemezem, sosem volt büdös a munka, persze emellett kicsit háttérba szorul a magánélet...

Lényeg az, hogy sosem feleltem meg az érettségemmel ezen korosztálynak, érvelve azzal hogy még túl fiatal vagyok.

Szerintem igy ez egy ördögi kör...

(megjegyzem - de nem önmagam dicséretéért- hogy ápolt, jó megjelenésem van, és a belső tulajdonságaim is nagyon rendben vannak). De igy se jó...



2016. júl. 12. 19:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, csak az élet nem így működik csajszi. 7 évvel vagyok csak idősebb nálad, de nagyon másképp gondolkodunk.
2016. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54F kisegítene.
2016. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Értem. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, úgy a tényleges véleményeket, mint a bunkókat (épitő kritika legalább).

Sajnálom ha az utóbbi hozzászólókat zavartam a kérdésemmel, gondolkodásmódommal, illetve a helyesirási hibámmal :).

Kérésem annyi, hogy nem kell többet hozzászólni, nem veszem figyelembe a válaszokat.

További szép estét nektek! :)

2016. júl. 12. 20:41
 14/19 DarthQtya ***** válasza:
Suhanc vagyok.
2016. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
P×csába! Most írtam volna, hogy töltöm a 30-at 22.-én ost tessék! Eddig az volt a bajom ezzel a korosztállyal, hogy vagy fére mennek, vagy otthagynak a kakiban másért. Még türelmetlenek is! Felveszem a listámra :p
2016. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15-ös

Az új AXE reklám után szabadon: Kinek kell a kor, ha ilyen a százalékod?!

2016. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

34 leszek.

Azért nem érdekel a te korosztályod, mert te is például most azt hiszed érett vagy, meg felnőttesen gondolkozol, közbe meg sajnos nem(csak te gondolod úgy).

Elárulok valamit, nem sértésként, és nem tudom megérted e :

Az éveket semmi sem pótolja! Az évek előrehaladtával fejlődik a személyiséged, és ehez kellenek a megélt iskola évek, élmények, kudarcok, sikerek, átélt jó és rossz dolgok, ezektől leszel az aki. Ez egy 20-21 éves lánynál nincs meg, de még 26 nál sem nagyon... Hiába hiszed te azt hogy megvan benned van, felnőttes vagy, mert mi érezzük hogy még igazából gyerek vagy. Ezért nem tudunk/akarunk kapcsolatot kialakítani veletek.


Na jó van egy két 30 as pasi aki örülne a friss husinak és beadná a nagy hős szerelmest. Ha próbálkozol biztos fogsz is találni magadnak egyet.

2016. júl. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, felejtsd el a táblázatokat, a listákat, a pontos terveket. Én úgy látom, hogy szeretsz mindent jól megtervezni és a kezedben tartani az irányítást. A céltudatosság jó, kevésbé tudnak becsapni, kihasználni, de egy valamit elfelejtesz: még a legcéltudatosabb ember sem tudja uralni teljesen az életét. Tudom, hogy ez nagyon ijesztő. Ugyanilyen voltam, mint te. :)


Van az az embertípus, aki semmit nem tervez előre, csak sodródik. Ennél egy fokkal sikeresebb az, aki mindent eltervez, de a legsikeresebb az, akinek a tervei rugalmasak és tud alkalmazkodni. Ne döntsd el előre, hogy ilyen vagy olyan férfit szeretnél, mert ha így teszel, akkor a kapcsolatot, a családot egy vállalkozássá, egy karriercéllá silányítod, amihez a férfi csak egy erőforrás.


Választanod kell. A merev tervek megölik a szerelmet. A karrier-családhoz nem kell szerelem.


Egy sztori a végére: én nagyon féltem a nálam idősebb fiúktól, még az öt évet is sokalltam, aztán végül nálam 25 évvel idősebb férfi lett a barátom. Egyikőnk sem így tervezte, és mindkettőnknek rizikós, de a szerelemért vállaltuk a kockázatot. Én úgy látom, hogy az igaz szerelmet nem a jó tervek hozzák el, hanem a bátorság, az alkalmazkodás, a nyitottság, meg ehhez hasonlók. Remélem tudtam segíteni. :)

2016. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%

"simán lehet dicsekedni egy fiatalabb barátnővel a haverok körében"


Ebben a korban ez nem igazán szokott szempont lenni, ahol meg mégis, ott jellemzően hátrány.


Nézd, a 25+ nők közül is piszok nehéz olyat találni, aki kellően érett, értelmes felnőtt nő lenne. Márpedig 30 közelében (és főleg utána) ez egyre inkább egy elvárás.


És ezzel nem azt állítom, hogy te már 21 évesen ne lehetnél pont kivétel ez alól, de erre annyira kicsi az esély, hogy erről neked kell meggyőznöd a másikat, mert ő valószínűleg nem fog magától kezdeményezni, hogy hátha majd pont ez a 21 éves lesz olyan érett...

2016. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!