Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagy többsége csak szórakozni jár társkeresőre?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egoboost


Ha létezne olyan fórum, ahol a nők kénytelen küzdeni, udvarolni, nyomulni, dicsérni téged, ráadásul ingyen van, nem mondd, hogy nem ott töltenéd a fél életed :)

Naugye!

2016. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
Gondolom azért,mert normális,jó kinézetü,magára valamit is adó nő,avagy akár férfi is,ilyen oldalakat amúgysem szokott komolyan venni...
2016. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők az ilyen társkereső oldalakat úgy értelmezik, Mint facebook kiegészitő, hogy olyanoknak lett kitalálva akik csak cseverészni akarnak ha unatkoznak. Szerintem is elég nagy gond ez, nem hagyják meg a lehetőséget azoknak akik komolyan keresnek valakit. És a többségük fel van háborodva hogy miért akar mindenki tőle komolyat.. Hát Társkereső oldal, benne is van a nevében. szerintem sok nő félreértelmezi, nincsenek tisztába a fogalommal. Na meg társkereső nem arról szól h felmegyek körberajongnak és ha akarom megadom a facebookom aztán ott beszélgetünk tovább a nagy semmiről. Nem. Itt mind a 2 félnek bele kell tennie közös megeggyezés szerüen. és nem felháborodni, meglepődni azon ha 3 levél váltás után szóba jön egy találkozó. Én is beszélgettem egy lánnyal egy ilyen oldalon, az volt kint nálla kiirva, hogy barátokat szeretne, meg csevegni. Áttértünk facebookra, én is elmondtam mit akarok,mit keresek, el is tudtunk beszélgetni barátian már szinte. én eddig ha 3x bedobtam neki hogy esetleg találkozhatnánk. De milyen válasz jött erre ? Hát hogy ő nem szokott igy találkozni, meg most kell neki idő.. :D Nevetséges.
2016. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Ebben van valami,mert nálam is több nőnél is kölcsönös volt a szimpátia,de amint sorra került a beszélgetés,mintha nekem tennének azzal szívességet,hogy beszélhetünk effektus áll elő,hozzáteszem,semmiről sem lehetett beszélgetni velük,mert ahogy levettem,az érdeklődési körük is bezárl a shopping és a szolárium világáva,de a jellemzőikben persze fel van sorolva a kulturális érdeklődés etc...
2016. júl. 16. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert egy nő bármikor talál magának pasit a való életben is. Ha mégsem, akkor komoly mentális problémái lehetnek.
2016. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5


Talál férfit, mint ahogy minden férfi nőt is - csak se neked, se másnak nem mindegy, hogy milyet.

2016. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lefordítom 6-os mondanivalóját. A férfiak nőhöz nem jutnak, a nők pedig nem elégedettek a válogatási lehetőségükkel.

Mindkettő probléma, csak kérdés, hogy ha cserélhetnénk, vajon a nők jobban örülnének-e a mi problémánknak?

Költői kérdés volt.

2016. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!