Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők csak szórakozni járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak szórakozni járnak társkeresőre, idő elütése végett ugye?

Figyelt kérdés
Örültök hogy van rajongó táborotok és hasra esnek, de nem hogy valamit hozzá tennétek ti is..
2016. júl. 1. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az internetes ismerkedés a lúzerek műfaja. A nők csak a lájkokat mennek begyűjteni, illetve az új fogalmat élik át a tömegmédia megjelenésével:

"Minél többek által szeretettnek érezni magukat."

2016. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Magyarázza már el nekem valaki,hogy az internetes társkeresés, miért csak és kizárólag a "lúzerek műfaja"?
2016. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tény, hogy van, aki csak "poénból" van ott, meg azért, hogy minél többen körülrajongják, és van sok kamuprofil is. De akadnak azért olyanok is, akiknek nincs idejük és/vagy lehetőségük máshol ismerkedni, vagy annyira betegesen zárkózottak, hogy semmit sem lehet velük kezdeni, bár az ilyenek a neten sem lesznek sokkal nyitottabbak.
2016. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha én regisztrálnék, csak azért tenném, hogy lássam, kiknek tetszem, hány embernek, mert amúgy van kapcsolatom, boldog vagyok. De kíváncsiságból kipróbálnám. Talán egy nap.
2016. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Attól még, hogy veled nem akarnak, nem jelenti, hogy senkivel sem.
2016. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, és az ilyenek miatt van annyi sikertelen ember, gratulálok
2016. júl. 1. 10:45
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem miattam. Mivel nem vagyok regisztrálva sehová, bocsika. A sikertelenségedet csak magadnak köszönheted.
2016. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de azért a mentalitás ott volt.. bármikor megtennéd
2016. júl. 1. 10:59
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Igen, ha megtenném, a fentiek miatt tenném. De az ok, h miért nem teszem, többet nyom a latba.
2016. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Én beszéltem társkeresőn egy nővel aki nekem megírta kerek perec hogy ő csak kíváncsiságból regisztrált fel oda hogy hányan fogják őt látogatni, meg hányan fogják őt keresni. Mesélte is hogy ő nagyon meglepődött mert átlagba napi 20-30 üzenetet kapott, de sokszor volt amikor több mint 70levelet kapott már pasitól hogy vele akarnak megismerkedni. Ő nekem mondta hogy sokra azért ne válaszol mert szinte egy teljes hétvége kell rá hogy egyesével mindenkinek személyre szólóan tudjon írni. Legtöbb levele hosszú regény volt, de voltak pár szavas levelei is. Mondta hogy legtöbbször csak azt olvasta át ami érdekesnek tűnt, enyémet is azért olvasta át, és azért is válaszolt nekem, mert őszinte akart lenni hozzám hogy picit megértsem a dolgokat.


Akkor nekem olyat írt amitől a hajam égnek állt és 400 lett a vérnyomásom, de ugyan akkor örülök hogy felnyitotta a szemem és nem haragszom rá mert nagyon korrekt üzenetet kaptam tőle. Lényegében annyiból állt a levele hogy örül annak hogy őszinte s normális bemutatkozó levelet írtam neki, és őszintének tűnő az adatlapom tartalma, mondta is hogy sokat elárultam magamról ami jó benyomás keltő, és nekem elmondta hogy csak azért válaszol mert engem normálisnak és jófejnek tart és ő azét szeretne korrekten állni a dolgokhoz hogy ő csak kíváncsiságból regisztrált fel hátha megtud valakit normálisan ismerni. Persze mondta hogy neten szigorúan nem hajlandó ismerkedni mert a férfiak 95% a csak szexet akar vagy átverik simán, vagy tipikus maguknak való félénkek írnak akik teljesen személytelenek.


Ő sok olyan dolgot megtudott hogy a lányok többsége csak ego növelés miatt ismerkedik neten semmi másért.

2016. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!