Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék rajta túllépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rajta túllépni? Van esélyem még, hogy keres? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

1 hétig ismerkedtem valakivel, akiről úgy éreztem, ő lenne az igazi. Ő mondogatta, hogy kedvel és, hogy szeret velem lenni, de nemrég lépett ki egy hosszú kapcsolatból, úgyhogy ő még nem biztos az érzelmeiben. Aztán pár nappal ezelőtt azt mondta, hogy nem akar megbántani, de sajnos nem férek bele az életébe, mert még mindig nem tette túl magát az exén érzelmileg. De, ha lezárta magában az exet, keres. Hihetek neki? Vagy lépjek tovább? Furcsa, hogy csak egy hétig találkozgattunk, de mégis belezúgtam.


25/L


2016. júl. 17. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog keresni,főleg így h ő a fiú. Felejteni akart veled,de úgy tűnik nem ment neki. Sok idő mire rendbe fog jönni. Felejtsd el,ne alázd meg magad.
2016. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap múlva eszedbe se fog jutni, mert addigra megismerkedsz három másikkal, akik ugyanúgy megfelelnének.
2016. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2. Ja-ja!!! Kérdező, sztem te olyan túl romantikus, mindenkibe szerelmes vagyok lány lehetsz.
2016. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: tényleg olyan vagyok sajnos. Aki megtetszik, azért mindent megtennék, hogy járjak vele.
2016. júl. 17. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez nem jó. Ne csináld ezt,ezzel csak kihasználnak téged. Könnyen megkaphatnak,nem mellesleg ezzel alázod magad. Ne te fuss utánuk,had udvaroljon neked a férfi.
2016. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hét? LOL! Én majdnem 2 évig beszélgettem valakivel, aki végül ellökött magától. Szerinted én mit érzek?
2016. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák XD mondjuk lehet kapcsolat függő a kérdező
2016. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!