Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanacstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanacstalan vagyok. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

7 eve elek egyutt baratnommel, par honapon belul fogunk hazasodni. Mar le is van szervezve minden.


Soha nem veszekszunk, nagyon jol megvagyunk, igazan egy hullamhosszon vagyunk.


Viszont teljesen veletlenul megismerkedtem egy lannyal egy barati tarsasagbol, azota nagyon sokat beszelgettunk eleg melyrehatoan, es mindketten ugy erezzuk, hogy mi egymasnak vagyunk teremtve.

Reszletekbe most nem mennek bele, de ha nem lenne senkim, gondolkodas nelkul ezt az uj lanyt valasztanam.

De igy, ennyi ido utan, ennyi kozos emlekkel, ismerve egymas csaladjat, a csalad is ismeri egymast...szoval eleg bonyolult dolog lenne kiszallni a 7 eves kapcsolatbol.


Szoval elbizonytalanodtam, mert nem tudom hogy idovel inkabb belenyugodnek a dolgokba vagy odaig fajulna, hogy mondjuk valas lenne belole.


Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Mit gondoltok?


Koszi


29/f



2016. márc. 10. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az ismerkedés során MINDENKI idealizálja a másikat, ez teljesen természetes és normális. Csakhogy ebben az is benne van, hogy kizárt, hogy a másik tényleg olyan, amilyennek a megismerkedéskor látjuk, pontosabban látni akarjuk. Innentől kezdve pedig zsákbamacska.

Lehet, hogy tényleg egymásnak vagytok teremtve, de lehet, hogy fél-egy év után kiderülne, hogy nem.


Viszont ezért feladni hét évnyi összecsiszolódást... azt semmi mással nem lehet pótolni, csak újabb hét évvel, a megfelelő társsal.


Nagyon nehéz ilyen helyzetben racionális döntést hozni, de én a meglévő kapcsolatomon gondolkodnék el, hogy mi tart minket össze, miért választottam éppen őt, és mi az, ami esetleg hiányzik a kapcsolatból. És ha a sok-sok pozitívum mellett van némi hiány, akkor azt igyekeznék pótolni a MEGLÉVŐ kapcsolatomban.

Az újdonság varázsa, a kezdeti bizsergés roppant izgalmas tud lenni, de az törvényszerű, hogy ez minden kapcsolatban elmúlik idővel, és utána bizony dolgozni kell a kapcsolaton! Amit beleteszek, azt tudom kivenni. Ha valami hiányzik, nekem kell beletennem.


Puszta kényelemből, a család kedvéért viszont nem érdemes maradni. Ezt neked kell tudni eldönteni.

2016. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sablon: válaszd a másodikat, mert el tudott tántorítani az első mellől, akkor az első nem volt igazi.
2016. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld kicsit felpezsdíteni a 7 éves kapcsolatot. Szervezz közös programokat, vigyél bele új dolgokat, és hanyagold a másik csajt.
2016. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd kérlek...

Az a hét év az nagy idő, ez igaz.

Viszont az a hét év már elmúlt!

Ami hátravan, az meg kábé negyven, negyvenöt.

És az még csak most JÖN!

2016. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg fel kellene pezsdíteni a kapcsolatotokat. Szoktatok csinálni közös programokat ill. romantikázni stb? Ha nagyon úgy érzed,hogy csak megszokásból vagy a barátnőddel és már elmltak az érzéseid iránta,akkor azt még most közöld vele.Biztos sz..ul fog esni neki,de jobb mint ha később elválnátok. Egyébként meg oké felkeltette az érdeklődésed egy másik csaj,összeilletek,egymásba szerettek stb.Aztán mi van,ha itt is eltellik pár év és már nem akkora tűz,megint meglátsz valakit és minden kezdődik előlről?
2016. márc. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen rövid ismeretség után így vagy képes érezni egy másik lány iránt, akkor én elgondolkodnék, hogy közös 7 év ide vagy oda, mégis mennyire vagy te elégedett a kapcsolatoddal... mindenki találkozhat olykor hozzá nagyon passzol és őt vonzó emberrel akkor is, ha kapcsolatban él, de ha alapból minden rendben, akkor nem tud ilyen mélyen megérinteni érzelmileg...
2016. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugyanezt eltem meg a ferjem mellett,csak itt en voltam a masik fel.Akivel csinaltak a hata mogott.7eve voltunk egyutt,1ev abbol hazassag!Elmondasa szerint velem is boldog volt,mindent megkapott,rosszat nem tudott ram mondani,szeretett is...stb de ott volt a masik lany,az uj...Akivel osszetartozik,ugy erzi jobban osszeillik vele es satobbi.Megvarta a lany mig elvalunk.Borzalom volt.Aztan beintett,h megse!!!!Egy szetrigott hazassag egy idealizacio miatt(el se hittem,orjongtem) aztan mindketten maradtunk egyedul.a romokon,siro csaladtagokkal!Azota is egyedul van az exem(senkivel nem talalja meg azt az osszhangot)en ujbol ferjhez mentem.
2016. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!