Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még rajtam kívül ilyen életképtelen, lúzer férfi a Földön?

Figyelt kérdés

Életemben nem beszéltem még idegen lánnyal 10-15 percnél hosszabb ideig. Ha látom, hogy valaki megtekintette a profilomat társkeresőn, akkor egyfajta nyomorult extázis tör ki belőlem perceken keresztül és arra gondolok, hogy végre valaki tudomást vett a létezésemről (mert egyébként minden nő szürke ködnek néz). Vagy ha egy ügyintéző csajjal kell valamit megbeszélnem, azután egész nap az a néhány perc jár az eszemben és azon agyalok, hogy vajon mit gondolhatott rólam. De olyan is volt már, hogy a környékemen többször láttam egy borzasztóan gyönyörű csajt és heteken át keresgéltem facebookon, hátha kiderítem ki ő. Viszont amikor megtaláltam az adatlapján, akkor nem is annak örültem, hogy végre tudom, ki az a csaj, hanem, hogy mekkora király vagyok, hogy ilyen motivációm és türelmem volt hozzá. Illetve az is jellemző rám, hogyha unatkozok, akkor olyan lányok idővonalát csekkolom, akiket csak névről ismerek (csoporttárs, ismerősöm ismerőse), sosem beszéltem velük, de valamiért anno megragadtak az emlékezetemben. De ami a legdurvább, hogy előszeretettel becsmérlem magamat/a kinézetemet. Persze fogalmam sincs, hogy mások szerint is olyan nagyon csúnyának számítok-e, ahogy azt gondolom, mert normálisan sosem beszélgettem nőkkel, ahogy már a leírás elején is említettem. Persze egyáltalán nem vagyok pszichopata (mielőtt valaki elkezdené a fröcsögést), hanem inkább ilyen végtelenül elvont lúzer, aki számára a csajok olyanok, mint egy idegen életforma. Van rajtam kívül egyáltalán olyan pasi, aki valamilyen szinten hasonló hozzám? Azért felteszek egy költői kérdést? Egy ilyen "férfinek" mennyi az esélye, hogy valaha is barátnője legyen? :D

Van-e innen visszaút?



2016. júl. 21. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen pasi van, mint te. Ha nem kezdeményezel lányoknál nem is lesz normális barátnőd. Valami perverz csak lehet rád tud akaszkodni, annál nem neked kell kezdeményezni.
2016. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

korod?

és mutass már képet légyszíves, mert nagyon kíváncsi lettem

L24

2016. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Velem mindig csak olyan csajok kedvesek, akiknek van pasijuk... Ilyenkor mi van?...
2016. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valamivel többet elértem eddig a nőknél, de még a nagy átlaghoz képest akkor sem vagyok a fasorban sem, de amiket magadról írtál kérdező, a társkeresős dolog, facebookon adatlapok keresése, nézegetése, önmagam lebecsülése stb. nagyon jellemző rám is.
2016. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pacsi, tesó! Én is ilyen vagyok, eddig egy randim volt pár éve, de mindig jöttek a kifogások vagy az erősen megmondott szövegek. Ezek miatt nincs önbizalmam és magabiztosságom, pedig elvileg értelmes vagyok (mondták már, hogy jó velem lelkizni és többre is vihetném, ha nem lennék lusta tanulni), van egy pár hobbim, amikről tudok beszélni, meg elvileg jól is nézek ki, általában 10/8-at kaptam (a pesszimizmus és az önbizalom hiány miatt kaptam ilyen átlagot), szokták mondani, hogy meg-megszoktak bámulni a csajok az utcán.
2016. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

31/F

(és futólag sem volt kapcsolatom)

2016. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia! Öccsém pont ilyen mint tw vagy neki is 20 éves koráig nem volt barátnője, sőt barátai sem,nem járt el sehová magának való volt. Viszont én pont az ellenkezője vagyok mindig volt barátnőm 1-2 hónapos kihagyás maximum. Sok barátom is van. Elinte nem tudtam ráveni arra, hogy elfogadja a segítségemet mára viszont boldog párkapcsolatban van az én segítségem által.

Ha szeretnéd adok néhány jótanácsot amit vagy meg fogadsz vagy nem :)

2016. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!