Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a 30 körüli férfi, aki bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a 30 körüli férfi, aki bár egészséges, mozog-sportos, káros szenvedélyektől teljesen mentes, de mégis 7-8 évvel többnek néz ki a koránál (érthetetlen), az mondjon le a 25-30 év közötti nőről és 35 körüli elvált, gyermekes anyukáknál próbálkozzon?

Figyelt kérdés
Vagy nem kellene lemondani a célközönségről? a 20-25 közötti nők is magázzák mind. Randin is az van, hogy azt hittem fiatalabb vagy. Ugye a génekről nem tehetek. Lehet ezek felelősek ezért. Hiába az egészséges életmód, napi gyümölcs, zöldség és elegendő folyadék fogyasztása.
2016. júl. 25. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ne aggódj,meg fogod előbb utóbb találni a társadat,fogadd el magad,és ne add fel!

sok sikert! 30N

2016. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ezzel a fogadd el magaddal, nem vagyok kisegítve.
2016. júl. 25. 14:50
 13/19 anonim ***** válasza:

25 vagyok. Nekem van egy kollégám, 28 éves, azt hittem először legalább 35+. Ettől függetlenül nem néz ki rosszul, szóval ha csak és kizárólag ezen múlna, járnék egy olyan férfival, aki jól néz ki, csak idősebbnek. A linkelt férfi szerintem elég ronda, és nem azért mert idősebbnek látszik.


De ez csak egy szempont és számomra van ezer más relevánsabb tényező, minthogy hány éves és mennyinek látszik.

2016. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
3%

Az a baj, hogy azt hiszitek, hogy ezek a vackok jó irányba befolyásolják a kinézetet. Nálam pont fordítva működik: több mint 20 éve dohányzom, voltam alkoholista (most is azért megiszogatok, napi 3-4 sör), soha nem sportoltam semmit, rendszeresen éjszakázom, bulizok, gyümölcsöt csak akkor eszem, ha valaki belém tömi, szeretem a magyaros, zsíros, paprikás, cubákos kajákat (mondjuk legtöbbször magamra főzök, de össze-vissza eszek). Általában egy 8-10 évet letagadhatok, atletikus alkatom van (no pocak), simán labdába rúgok a 25 alatti korosztálynál is - tapasztalat! (Vicces, hogy a tőlem idősebbeket kedvelem.) Pár éve még társaságban többször előfordult, hogy megkérdezték milyen szakra járok az egyetemen.

Egyszóval kérdező: bagóra rászokni, inni rendesen, mindezt főleg éjszaka, zöldséget-gyümölcsöt hanyagolni, sport helyett pedig csajozni járni!

(Ja, negyven felett vagyok :-P )

2016. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jajj, sok sok sok 40 éves azt hiszi hogy ő 20nak néz ki :D a média meg rá is erősít erre.


Ha ráérősebben megnéznek észreveszik ám az apró, finom jeleket, amik első ránézésre nem szembetűnőek, és kételkedni kezdenek a "hamvasságban" ne hitegesd magad :)

2016. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, mondanám, h örülj neki, de nem fogsz... Én nő vagyok, kapásból 5-10 évet letagadhatnék, és én csak a huszonéveseket érdeklem. Gond volt ez huszonévesen is, mert akkor is a fiatalabb palikat vonzottam be. Persze amint megtudják, hogy mennyi idős vagyok elkerekedik a szemük és lepattintanak (nem mintha érdekelnének a fiatalok...) Szóval a másik véglet sem a legjobb, elhiheted...
2016. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem fogadod el magad, az is öregít. Nekem vannak rokonaim, akik folyton nyavalyognak, meg olyanok is, akik életvidámak. Szerinted kik látszanak fiatalabbnak akkor is, ha egyidősek?
2016. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Persze van nagyon sok huszonéves nő, akik a 40 körüli pasasokat kedvelik. Csak nehéz őket megtalálni.
2016. júl. 25. 18:59
 19/19 anonim ***** válasza:

#15:

Volt már itt olyan aki szintén kételkedett benne :-P ... Meg lehet győződni róla ;-) ahogy ő is megtette személyesen :-D

(Média meg marhára nem befolyásol engem, mivel nem része sem TV, sem bulvár az életemnek, ha tájékozódok, akkor azt tematikusan teszem.)

2016. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!