Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Súlyos beteg vagyok, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos beteg vagyok, de már nagyon magányos. Vajon van értelme ismerkednem a neten?

Figyelt kérdés

Még meg is gyógyulhatok elvileg, de sok éve tart már, s nem tudom, mennyi az esélye... Járni is csak kicsit tudok, normálisan, hosszabban nem. Sok más tünetem is van sajnos, fájdalmak, amikkel nehéz együtt élnem.

Ezt leszámítva úgy érzem, szerethető vagyok, mélyen érző, tanult, nyitott ember. A külsőm sem előnytelen.

(20-as éveim végén járó nő vagyok.)



2016. júl. 28. 01:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia :) Én lány vagyok, de írd meg nekem is levélben, kíváncsi vagyok és hátha az én esetem tud neked megerősítést adni, vagy segíteni, ha én is megírom neked.
2016. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

szia!

ismerkedjél,igen van értelme,ne add fel,jobbulást kívánok!

2016. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi ez a betegség? Örökletes vagy szerzett? Mennyire nehezíti a mindennapi életet? Dolgozni például képes vagy valamit? Mennyi esélyt mondanak, hogy meggyógyulsz, és mennyi idő alatt? Rehabilitációra jársz?
2016. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a betegséged neve.
2016. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod. SM esetleg?
2016. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Először is: mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát! Akik kérték, írtam nekik privátot!

8-as válaszoló: Nem vagyok besavanyodva, van humorom is, és igyekszem pozitívan hozzáállni a betegségemhez. Találok örömet az életemben, főleg, ha épp jobban vagyok, kreatív típus vagyok.


13-as válaszoló:A betegségem nem örökletes, hanem szerzett (de nem szexuális úton, mielőtt valaki félreértené..). Dolgozni még nem tudok, de NEM adom fel. Az esélyt a gyógyulásra nem lehet megmondani. Sok esélyem van a gyógyulásra, mert én úgy akarom :)


Nem gondolom, hogy balek lenne, aki engem választ, mert több olyan jó tulajdonságom is van, ami manapság talán ritka a lányokban :)

2016. júl. 28. 18:09
 17/20 A kérdező kommentje:
Elnézést, még nem válaszoltam minden privátra, de folyamatban van!
2016. júl. 28. 18:12
 18/20 A kérdező kommentje:
Annyit még szeretnék elmondani, hogy én nem alkalmi kapcsolatra vágyom, hanem tartósra. Adni is szeretnék továbbá, nem csak "elszívni valaki energiáit"...
2016. júl. 28. 19:06
 19/20 anonim ***** válasza:

Természetesen van értelme ismerkedned, de 1biztos,hogy nem lesz könnyü:((

Létszi nekekemis irj Thx

2016. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Aki kérdezte, hogy SM-em van -e (sclerosis multiplex- autoimmun betegség), nem, nem az, de hasonló. Nincsenek bénulásos tüneteim. Ebből meg lehet gyógyulni.Legalábbis azt mondják az orvosok.
2016. júl. 31. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!