Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vonzalom az csak külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalom az csak külső függvénye vagy egy személyiség is kiválthat fizikai vonzalmat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel csak az a bibi, hogy ha valóban bennem lenne a hiba (és nem csupán az, hogy nem nézek ki jól), akkor más, hasonlóan ronda és alacsony férfiakat látnék nővel. De érdekes módon nem látok.
2016. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
KiváltHAT feltételes módban vagyis lehetséges de nem törvényszerű.
2016. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes. Én sok alacsony, nekem nem tetsző (számomra nem helyes) pasit látok nővel.

A ronda szót szándékosan nem használom, mert mindenkinek más a szép, vagy a ronda. Extrém eseteket leszámítva, szerintem nincs ronda ember, max valakinek pont nem tetszik az illető.

Mégis ki vagy te, hogy valakit csak úgy ilyen szóval illetsz "ronda"? Milyen alapon ítéled meg? Kinek képzeled magad?

2016. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem helyes, az még átlagos is lehet. Átlagos férfiaknak lehet nőjük, amíg a nő nem talál náluk jóképűbbet. Ilyeneket én is szoktam látni nővel.

A nőknek szinte teljesen ugyanazok a férfiak tetszenek, és ugyanazok nem. Vagyunk jó páran olyanok is, akiktől minden nő undorodik, ha meglátja. Szerintem aki ilyen, azt nyugodtan lehet rondának nevezni.

2016. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szűkebb dolog, mint a személyiség. Kommunikáció.

Pl a híres „kisugárzás”... szintén kommunikáció, testbeszéd. Ha jó színész vagy, simán elhazudhatod, hogy tele vagy önbizalommal, ami azért elég könnyen ébreszt szimpátiát :) persze a legjobb az, ha van rendesen önismereted, stb... és saját magadtól is van önbizalmad, önmagadat adva keltesz szimpátiát másban :)

Vonzalom pedig akkor lesz igazán, ha a jó kommunikációhoz jó külső-stílus is tartozik.


:)

2016. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem elsősorban a személyiség váltja ki.
2016. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Belőlem eddig csak a személyiségével tudott bármelyik férfi kiváltani bármit is! Egyik exem sem volt vonzó külsőre, minden barátom kövér volt és átlagos vagy kifejezetten csúnya arcú. Én pedig a vékony, széparcú fiúkra bukok egyébként. Szóval pont az ellentétei voltak annak, amit egyébként keresnék. Viszont belsőre közel tökéletes volt mindegyikük. :)


30/N

2016. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálam egy mezei szexuális vonzalomhoz (nem szerelemhez) is kevés a külső. Jó része a viselkedésből, az attitűdből, a kisugárzásból, a bennem keltett benyomásból ered. Ha pedig beleszeretek az illetőbe (úgy, hogy előtte semmiféle fizikai vonzalmat nem éreztem iránta), akkor automatikusan olyasvalakivé válik, akivel le akarok feküdni.

L

2016. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!