Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alapvető elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alapvető elvárás, hogy a fiúk külön garzonban, egyedül lakjanak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 08:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Mert oda jobb feljárni a csajoknak és kedvükre hangoskodhatnak. Nem kell szülőket kerülgetni, nem kell a visítást vissza fogni, stb. Jobban el tudják magukat engedni:)
2016. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Mert ez stabil anyagi helyzetről tanúskodik.
2016. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem unjátok még?!

Senki se várja el, hogy 20 évesen kapj a nyakadba egy 12 millás hitelt, és vegyél lakást, vagy csengesd ki egyben, csak a pénzéhes ribizlik. Ha ilyet akarsz magad mellé, akkor feltétlen vegyél egy jó kis lakást, lehetőleg Budán.


Egy felnőtt férfi meg nem fiú, és 30 fölött igenis gáz otthon lakni, nulla tartalékkal, miközben anyuka főzi neked a húslevest, meg mossa a ruhádat.

Ott se azért gáz, mert nem tudsz kicsapni az asztalra 12 millát lakásra, hanem mert félretenni se tudtál (főleg ha nem is dolgozol...), meg anyapótlékra van szükséged aki ellát, mert neked sose fog sikerülni bekapcsolni a mosógépet, vagy összedobni egy rántottát.


De ha még mindig nem sikerült megérteni a dolog lényegét, akkor hanyagol a nőket, és inkább legózzál, az való neked ilyen éretlen fejjel.

2016. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Tudja hová betenni a popsiját a néni.
2016. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a részét én sem értem a dolognak, mert ha én mondjuk meg teremtem magamnak azt, hogy lesz saját lakásom, akkor én is el fogom várni a nőtől, hogy tudjon felmutatni valamit, ne csak azt, hogy létezik és jó az ágyban. Lehet én vagyok maradi, de még mindig azt mondom, hogy ha nekem/nekünk lakásom/lakásunk lesz akkor azt szeretném ha életem párjával valósítanánk meg, mert ha én megvalósítom magamnak akkor szerintem lehet akkora elvárásom, hogy tudjon valamit felmutatni a nő is ne csak a hátsóját rakja bele a jóba.
2016. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként meg sokan abban az álomvilágban élnek, hogy mindenki havi fél milliót keres ha meg nem akkor mindenki kereshet annyit. Elárulom, hogy ebben az országban nagyon kevés ember van aki kereshet annyit, mert ha nem lennének olyanok akik minimálbért vagy csak egy kicsivel többet keresnek, gondolok itt a kétkezi munkásokra, akkor az se keresne fél milliót aki most annyit keres, mert nem lenne aki kitermeli azt a pénzt. Minimálbérből meg nem egyszerű összekuporgatni egy lakásra valót. Hitelt meg nem mindenki akar felvenni. Legalábbis én csak akkor veszek fel hitelt ha az életem múlik rajta. Ha ebbe belegondolna a 3. Válaszoló rájönne, hogy anyagilag 30 évesen se éri meg lakást venni csak azért, mert nehogy a szülőkkel lakjon az ember. Én is szeretnék már külön költözni, de az ésszerűség azt mutatja, hogy ne tegyem, mert anyagilag nem engedhetem meg, hogy egyedül külön költözzek, majd ha lesz egy olyan komoly kapcsolatom amiben úgy érzem, akkor majd külön költözök addig meg inkább teszem lefele a pénzem és gyüjtök.
2016. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ez nem alapvető elvárás az embereknek saját magukkal szemben?
2016. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert egy bizonyos koron/érettségi szinten felül az embernek már egyáltalán nincs kedve anyucit-apucit kerülgetnie, vagy visszafogni magát szex közben, mert a lakótárs is otthon van.

De amúgy nem, nem alapvető elvárás. Van, akinek fontos, van, akinek kevésbé, van, akinek nem. Ráadásul változik is az évek alatt. Jó esetben a fiúban is kialakul előbb-utóbb az igény arra, hogy privát tere legyen.

És amúgy én sem fizettem egyedül albérletet, mert Budapesten igen sokba kerül. Fél évig járkáltunk egymáshoz a barátnőmmel, és nagy szívás volt a lakótársak miatt. Úgyhogy összeköltöztünk.

2016. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Költőnő? ***** válasza:
63%
Albérletről még soha senki nem hallott a fiúkák közül, úgy látom.
2016. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
9. De hallott csak épp nagyon sok nőnek még az sem elég. Az az elvárás, hogy az ő nevén legyen vagyis legyen a tulajdona, mert nem akar más házában lakni. Én meg bérházba nem fogok költözni, mert kb ugyanaz mintha otthon laknék, mivel ugyanúgy meg van kötve a kezed a vékony falak miatt. Ugyanúgy nem lehet hangoskodni, mert biztos van egy szomszéd amelyik minden kis neszre már rohangál át, hogy halkabban legyél, köszi abból nem kérek.
2016. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!