Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alapvető elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alapvető elvárás, hogy a fiúk külön garzonban, egyedül lakjanak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 08:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#18


Meg a 200 nettót

2016. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, hány éves a "fiú".

Szerintem 20 évesen abszolút nem elvárás... Annyit várok el egy 20 körüli pasitól, hogy legyen életképes, ne az anyján függjön 24/7, tudjon magának kaját csinálni ha kell, tudjon takarítani, stb. Nem akarok 22 évesen gyereket vállalni, akit körbe kell ugrálni, mert magától semmire se képes. Pl az exem hívogatott telefonon, hogy hogyan kell felmosni, szerintem ez nem normális dolog...

30 körül meg már csak az nem költözött külön, aki nem is akart. Kevés a fizu? Keress más munkát. Sok hiányszakma van, amit el lehet végezni estin 2 év alatt, aztán nagyjából annyit lehet kérni, amennyit nem szégyell az ember (oké, ez túlzás, de 200 nettót simán lehet keresni, ill afölött)... Ha nekem tavaly sikerült egy 8 általánost igénylő suli melletti munkával 110 nettó körül hazahozni, akkor egy képzett embernek ne legyen már akkora kihívás.


Amúgy a kettő összefügg, mármint a huszonévesen otthon lakás, meg a harmincévesen... Szerintem jobb, ha huszonévesen otthon lakik az ember, max az otthoni rezsibe beszáll valamennyivel, de amúgy félretesz, akkor több esélye lesz lakáshoz jutni 30 körül, mintha 20 évesen különköltözne albérletbe.. Akkor soha nem jön össze saját lakásra pénz.

2016. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%
Mert akkor biztos van pénze. A szexért meg fizetni kell. Közvetlen, vagy közvetve, az már mindegy.
2016. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért? Elvárás? Az az elvárás, hogy felnőttként legyél felnőtt, és ne a szüleiden élősködj, és ne pótmamát keress magad mellé, aki majd ugyanúgy kiszolgál, ahogy anyuci... Ha te önálló vagy, élhetsz a szüleiddel is, ha az működik.
2016. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
1-estől kérdezem, mitől visítanának? Viselkedjenek fegyelmezetten, mint az eszményi német katona.
2016. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként lehet én vagyok maradi, vagy túl önálló, de én már arra se emlékszek, hogy anyám mikor szolgált ki utoljára talán még 8 éves lehettem kb. Azóta jobb szeretem magam intézni az itthoni dolgaimat. 10 évesen már képes voltam megcsinálni egy rántottát. Takarítani senki se takarít utánam hiába élek együtt még a szülőkkel. A mosógép beindítása nem nagy szám, meg tudnám csinálni, de azt anyám intézi, ha összegyült annyi szennyes, hogy legyen egy mosógéppel. A kétkezi munka se áll messze tőlem bármit meg tudok csinálni a ház körül mégse vagyok elég jó senkinek. Ha azért mert nem költöztem még külön 26 évesen akkor egyedül maradok. Amíg nincs senkim addig inkább segítek a szülőknek a ház körül amit tudok. Szóval pár nő leszálhatna a magas lóról és elkezdhetné látni a realitásokat, nem csak az ő kicsi álomvilágát, ahol mindenki jól keres és mindenki gazdag, mert nincs így.
2016. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!