Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alapvető elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alapvető elvárás, hogy a fiúk külön garzonban, egyedül lakjanak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 08:04
1 2 3
 11/26 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Szerintem fontos, hogy egy férfinek legyen elég pénze egy nőt eltartani a saját otthonába, ami idővel közös lesz (papíron is).


20L

2016. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Költőnő? ***** válasza:
32%
Levwi az az érdekes hogy én egy ilyen nővel nem találkoztam még.
2016. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
Aha akkor neked fontos, hogy legyen egy jól kereső faszid akinek te nem tudsz adni semmit, de elvárod, hogy ő eltartson és persze a lakás amit ő vett az legyen közös, mert neked jó ha a semmiből lesz vagyonod oké, majd felnősz.
2016. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
#9 a legjobb odaadni valamiért a fizetésed75-80%át, ami soha nem lesz a tied. Akkor inkább maradok otthon nők nélkül.
2016. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

#9


Más farkával vered a csalánt megint. Az albérlet ebben az országban nem müködik. 30 NM garzon havi 80-ért? Ez így kb. rablás.

2016. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kevés a tisztességes albérlet. Mi is adunk ki lakást de nem horror áron. Van is rá “vevõ“ mindig. Nem véletlenül. Mások sokkal többért adják ki a környéken. Nálunk csak pár plusz szabály van a szerzõdésben (kutya nem lehet, és általában családoknak /5 év feletti gyerekek/ adjuk ki.
2016. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekünk van saját lakásunk(több is, mind Budán jó környéken), de egyelőre az összeset kiadjuk, még nincs kedvem különköltözni, majd ha befejeztem az egyetemet, akkor talán. Amúgy az eddigi barátnőim közül egyiket sem zavarta, hogy nem külön lakásban lakom, szóval ez nem minden lánynál elvárás.
2016. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
Az önálló lakás jelképezi, hogy a gazdája leszakadt már anyuciról, képes önállóan élni, ellátni magát.
2016. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Költőnő? ***** válasza:
Tartottam fenn egyedül albérletet, tudom mivel jár. Én úgy voltam, vagyok vele, hogy 30 környékén már nem jött be a kolifíling. Nem volt 200as nettó pedig. Találtam olcsót, számoltam és arra jött ki, hogy körülbelül 20al fizettem többet, mint a lakótársasdival, azzal a különbséggel, hogy egymagam voltam végre, nem másod- harmadmagammal. Nekem megérte.
2016. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
#11, cukilány téged csak használni vinnélek a lakásomba, sem papíron sem máshogy nem lenne a tiéd,dolgozz vegyél magadnak vagy valami hülyemadár eltartót keress akit ápolgatsz cserében.
2016. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!