Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti a sok lányok általi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti a sok lányok általi visszautasítást hogyan kezelitek (már akik csajoznak és éri őket sok elutasítás)? Hogy álltok újra talpra, hogyan változik az önbizalmatok? Hogy tudtok újra önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 15:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Sose utasitottak meg vissza, ez azert van elsosorban, mert megvarom a "jelzeseiket" eloszor, utana lepek csak akcioba :D

Igaz nem is volt tobb tucat baratnom ezzel a modszerrel.

2016. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem egy-kettő. Lefogadom hájpacni vagy ülsz a zsiros seggeden és várod hogy mikor szed fel valami jó képü lovag
2016. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Rám sajnos nem kacsintanak, nem adnak visszajelzést. Ha megy odamegyek, gyakori a bukás.
2016. aug. 6. 16:27
 14/18 anonim ***** válasza:

nem engedem hogy rosszul erezem magam miatta.


egyszeruen tovablepek...rossz, de mashogy nem is lehet.

2016. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért nem kacsintásra kell várni, kevés lány ennyire direkt. De aki nem teljesen hülye, észreveszi kihez kell/szabad odamenni.
2016. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha nem kapok jeleket? Soha ne menjek oda senkihez? Végül is így senki nem is utasíthat vissza..
2016. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudsz olvasni a jelekből.
2016. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Engem eddig senki sem utasított vissza, mivel én is olyan vagyok, mint valamelyik előttem szóló.

Ha egy lány tetszik, ő biztos azért tetszik, mert nagyon jó barátom. Mindig én kezdek el többet gondolni mint barátság, majd amikor már nyilvánosan megöleljük egymást, mint barátok, vagy egy puszit ad az arcomra, akkor akcióba lépek. Eddig 4/4 volt, hiszen ezek a kapcsolatok kitartottak 1-másfél évig.

2017. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!