Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Örökké" egyedülálló lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Örökké" egyedülálló lányok! Titeket nem szomorít el, mikor ezen az oldalon a férfiak azt hajtogatják, hogy az összes normális nő foglalt, a többi kb. csak maradék, aki nem véletlenül nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 10:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%
Én azért vagyok "Örökké" egyedülálló lány. Mert genetikailag selejtes(külső meg betegségek) vagyok.
2016. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Sajnállak téged 11-es.

Kitartás azért!

2016. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#11 Nincs olyan külső vagy betegség, amivel egy lány ne találhatna párt. Vagy csak annyi a baj, hogy nem hiszed el, hogy kellhetsz valakinek, vagy az, hogy csak a legjóképűbb pasik érdekelnek.
2016. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

13-as

Te még nem láttál csúnya, taszító nőt?

Hadd ne keresgessek képeket.

Egyáltalán nem igaz, hogy nekik is minden esélyük megvan, komolyan nem.

2016. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Én azért vagyok egyedülálló,mert most az akarok lenni.Ilyen egyszerű.

Nem vagyok selejtes,sőt minden ujjamra akad pasi,csinos,vékony lány vagyok,de egyszerűen most még fiatal az elköteleződéshez(volt már komoly kapcsolatom,2,de nem vágyok most újra).Vannak olyan terveim is,amiket kapcsolat mellett nem tudnék megvalósítani,pl jövőre fél évet Ausztráliában szeretnék tanulni.


Másrészt pedig jó egy kicsit kiélni magam,bulizni,szabadnak lenni :) Egy kapcsolat sok nyűggel is jár.

20L

2016. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

#13


Érdekes, nőként nincs olyan, mondod, de férfiként van... Ez így nem igazán tisztességes!

2016. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
7%
Olyan nőt még nem láttam, aki minden férfi számára csúnya és taszító lenne. Férfit igen, mert a nők ízlése jóval egyformább, mint a férfiaké. Ezenkívül egy férfi bele tud szeretni egy nő személyiségébe is, és ettől külsőre is vonzónak fogja találni akkor is, ha eleinte nem találta annak.
2016. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

17-es

Az igaz, hogy a nők ízlése egy kaptafa lényegében, de azt is vedd bele a képletbe, hogy a nők egyből párkapcsolatra, házasságra, babázásra keresnek társat, mi viszont alapból dugni akarunk és esetleg, ha a lány jó fej, kedves, jól szopik, van humora,stb., akkor lehet, hogy többet is akarunk belőle.

Mi az első pillanatban bukunk el rendre, a lányok meg a szex utáni komolyítási kísérleteknél.

Az erős szűrő nálunk késleltetve jön elő, ahol ezért sztem jóval kevesebben akarnának nem kifejezetten vonzó nőt.

2016. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
7%
Én tudom, hogy az a bizonyos maradék vagyok, aki selejt és nem kell senkinek. Néha elszomorít, de nem tudok változtatni rajta, ilyennek születtem.
2016. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes, én kifejezetten csúnya vagyok, több szempontból is, mégis csak akkor voltam egyedül amikor úgy döntöttem, hogy nem kell senki. Amikor akartam komoly kapcsolatot, lett pàr hónap alatt. Szóval ezt a nem kell senkinek mert ronda, hagyjuk. Nagy kamu.

Ha évek óta nincs komolyabb pedig az illető akarna akkor ott nem a külsővel van gond. Hanem pl azzal hogy süt róla az önsajnàlat, elviselhetetlen a stílusa, a személyisége stb.... Ez vonatkozik a férfiakra is, nem csak nőkre.

A szingliség elsősorban döntés kérdèse, màsrészt pedig attól függ milyen ember vagy, hogy viselkedsz màsokkal. Nem külsőtől függ. Mivel az embereknek màs az ízlése. Lehet olyat talàlni akinek bejössz! Csak tenni kellene érte, nem magadat sajnàlni és rinyàlni, illetve pàr visszautasítàs miatt feladni.

2016. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!