Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú lányt találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lányt találhat egy túl érzelmes feminin típusú pasi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Jajj az ég óvjon mindenkit
2016. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Olyanokat leginább akik ilyen anime-mániások, ott menőség a feminin-félbúza "férfiak" imádata. szaszuke meg barátai.
2016. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ehhez még bármilyen lányt el tudok képzelni. Meg mindenki mást ért feminin alatt, van akinek már az is az, ha egy srác fél a pókoktól, van akinek meg szinte semmi sem az. Szerintem bármilyen lányt, ha lenne miről beszélnetek, lenne közös érdeklődési körötök stb.
2016. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leginkább semmilyent.
2016. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó ha érzelmes egy férfi!

olyan típusú lányt keressen magának aki elfogadja,szereti az érzelmes férfiakat,

bármilyen lányt találhat magának.

2016. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyat akire barátnőként tekintenek
2016. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyat, akivel csak lelkizhet, pletyizhet, shoppingolhat, mozizhat de mindig is csak egy barát lesz, nem pedig férfi a lány szemében.
2016. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy kollegam, elsore azt hittem meleg. A mozdulatai es a hanglejtese miatt. Kiderult hogy nem sot jofej es udvarias. Latom hogy tetszem neki de nem mer kozeledni. Nekem is tetszik ha probalkozna nem kuldenem el pedig en eleg lanyos lany vagyok. Szoval proba szerencse sose tudhatod. Az en volt parom egyaltalan nem ez a tipus megis adnek eselyt
2016. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
domináns, személyiséget tekintve férfiasabb típusú nőt
2016. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni: vagy domináns, határozott típusú lányt, akit nem zavar, ha a férfit úgymond irányítani kell, vagy egy hasonlóan szelíd lányt. Nagyon köztes típust én nem igazán tudok elképzelni.
2016. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!