Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 58 éves férfiként van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

58 éves férfiként van rá esélyem hogy fiatal "fitness pi. Tsa" típusú barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 16:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

KAMU kérdés!


Vagy, ha igaz, akkor ÁLMODIK A NYOMOR Vénember!

2016. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%
Akkor elég jó kell legyen az anyagi helyzetednek,mert ha már valaki felhozta Mr. Vajnát,ő több mint 16000 Ft-ot keres... percenként :O És világviszonylatban még ez sem számít kirívónak..de ha te nem tartozol ebbe a körbe,akkor szerintem érd be kevesebbel..
2016. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nos, sajnos nem tartozom anyagilag abba a kategóriába mint az említett úriember, de azért elég jól állok maradjunk ennyiben.. Az meg, hogy egy idősebb embert nem lehet szeretni, elég felszínes kijelentés szerintem. Manapság így is sok nő van érdekből valakivel, nem kell ahhoz feltétlenül fiatalabbnak lennie a párjánál. A mai nők legalább 70%-a érdekből van együtt valakivel, akkor miről is beszélgetünk?
2016. aug. 8. 18:37
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

Ja, mert a férfiak nem érdekből vannak a nőkkel, ugye? Nem szex meg a kiszolgálás miatt? Minden férfi igazi őszinte hősszerelmes, akit a nők jól kihasználnak!

Ja szóval aki szerint az érzelmeket a kor befolyásolja, az felszínes, de azért te tartod a markod a frisss húsért! xD Kicsit sem érzed itt az ellentmondáast, ugye? Ha te ilyen vagy, miért nem inkább egy idősebb nővel kezdesz? Hisz az érzelmeket nem a kor befolyásolja! Ja hogy azokat leírod, miközben te magad is szottyadt vénember vagy?

Mondom, ha neked jól esik, hogy kb egy krvát veszel meg, akkor hajrá.

2016. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudod egyáltalán, hogy érdekből vannak velük? Nem vagy te mindent tudó!


Még véletlenül megdőlne az egód által alkotta kis hit, ha azt mondanám, hogy gőzöd sincs semmiről, lehet, hogy úgy van, ahogy állítod, de lehet, hogy nem. Az meg, hogy 70%, az meg hogy jött?


Te papolsz itt felszínességről? Hát kiemlítette rögtön az első kommentjében a pénzt?

Akkor ki itt a felszínes? Ki akarja megvenni a másik szeretetét?

Szeretet k..va vagy!!

2016. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

A fiatal relativ, en 28 vagyok fitness manias de oszinten szolva nem jonnek ossze egy nyugdijassal a generacios kulonbseg miatt (sem). Nekem a mozgas a hobbim, a parommal egyutt edzunk, futunk, teniszezunk es kajakozunk, na most ezt egy kozel 60 eves emberrel nem igazan tudom elkepzelni:-)


nem sertesnek szantam egyebkent, nem akartalak megbantani, csak en igy latom a dolgot:-)

2016. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Elég jól? Figyelj,én sem bántásból írom, tapasztalat: mondjuk ha a csajod mondjuk egy 3000 eurós Lv tàskát akar,akkor te azt szó nélkül megveszed(mégha tudod hogy a köv hónapban 2 új táska kell),és ha ehhez új, méregdrága ruhákat is akar,te azokat is szó nélkül megveszed..és ha mondjuk el akar utazni 2 hétre Balira mert rájött a dili, te szó nélkül elviszed(kb másfél havonta utaztok valamilyen luxus helyre),és így tovább..az ilyen érdek csajok különleges képessége hogy gyakotlatilag végtelen mennyiségű pénzt el bírnak költeni, te cserébe birtokolhatot őket (de hűséget, szeretetet ne várj..amint mapadni kezd a kincsesbánya,vagy megérzik egy jobb lehetőség szelét,úgy otthagynak mint a pinty)..nem láttad a Wall Street farkasa c. filmet? Pedig ott a főszereplő nem is volt öreg,és viszonylag jóképű..tanulságos lehet a számodra is (na meg szerintem egy jó film ;))..ez a mentalitás amit te itt képviselsz,nem jó..remélem belátod ha te is egy kicsit belegondolsz.. egyébként abban nincs szerintem igazad,hogy egy fiatal nő (akinek esetleg még jó teste is van) csak érdekből van egy jóval idősebb férfival..
2016. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

"Az meg, hogy egy idősebb embert nem lehet szeretni, elég felszínes kijelentés szerintem."


"58 éves férfiként van rá esélyem hogy fiatal "fitness pi. Tsa" típusú barátnőm legyen?"


Uram ön beszél felszínességről, miközben ön is felszínes? Magának fitness punci kell, az nem felszínesség? Maga lehet felszínes, de egy nő nem? Szerintem magának az 50-58 év közötti korosztályból kéne nőt keresnie, a fiatal lányokat, meg hagyhatná a szintén fiatal srácoknak, mert az lenne a normális. Az emberek válogassanak a saját korosztályukból és ne legyenek felszínesek, se pénzéhesek. Ha maga jól áll anyagilag, akkor nyugodtan adhatna pénzt, rákos gyermekek gyógyulására különféle alapítványoknak. Annak több értelme, több haszna lenne, mint minden csecsebecsével elhalmozni egy 20 éves, pénzéhes libát.

2016. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
33%
Fásy Ádám, Kóbor János, Pataky Attila és még sorolhatnám. Gondolom, ők sem a szép lelkükkel fogtak meg fiatal és (egykoron) csinos nőket.
2016. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ám nagyon cuki taták is.:)

Amúgy meg több tiszteletet az idősebbeknek.Tanuljátok meg.:-D

2016. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!