Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen mehetek kondiba?

14 évesen mehetek kondiba?

Figyelt kérdés
Egy közeli kisvárosban van egy jól felszerelt kondi terem. Eddig itthon tornáztam és sikerült is fogynom 3 kg-ot de engem lány létemre nagyon érdekel a testépítés leginkább a fitness modellkedés ezért úgy döntöttem hogy elszeretnék menni ebbe a terembe viszont leginkább tőlem idősebbek járnak oda. Mivel barátnőimet nem érdekli az ilyesmi ezért egyedül kéne mennem és emiatt kellemetlenül érzem magam. Ciki lenne ha egy 14 éves lány egyedül járna a kondi terembe???

2014. ápr. 6. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

14évesen??

mehetsz, csak nem tudom hova engednek be.

nálunk pl ki van rakva hogy belépés csak 18 év felett, ami érthető is, hiszen ha veled történik valami ott, súly rád esik, akkor ki felel érted?

de sok olyan teremről is hallottam ahol elkérik a fiataloktól a személyit, hány évesek, és szülői nyilatkozat kell róla, hogy engedik a gyereket edzeni és vállalják a felmerülő sportsérülések miatt is a felelősséget.

2014. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura amit az egyes ìrt én nem hallottam ilyen szigorú termekről de akkor van biztos.


14 évesen még ne kondizz mert nem tesz jót a csontrendszernek.Majd 16 évesen kezdhetsz.


Ami a legfontosabb hogy rendelkezz alaptudással ne úgy próbálj edzeni hogy fogalmad sincs mit is csinálsz.

Nem lebecsülni akarlak de 3 kiló fogyás az semmi ne ez adjon motivációt.

Járj rendes sportra még 2 évet aztán kondizhatsz.

2014. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!