Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fenék áll...

Szerintetek melyik fenék áll jobban egy felnövő, fiatal nőnek?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy véleményetek szerint, melyik fenék áll jobban egy 18-27 éves nőnek?

Egy alapjáraton vékony alkathoz társuló pici, "tyúkfenék", olyasmi, mint ami a tizenéves lányoknak van (ilyesmi: [link]

[link]

[link] #imgdii=mZ1eIQR2y-YJLM%3A%3BY5Ob_Pld-3_7TM%3BmZ1eIQR2y-YJLM%3A

, vagy mondjuk egy ilyen: [link]

[link]


Vagy akkor nagyon egyszerűen, a kettő közül szerintetek melyik: [link] ?


Lehetőleg minél többen írjnaka, főleg fiúk, d emindenki véleménye érdekel. Kort, nemet is légyszi.

Szeretnék egyfajta "felmérést" végezni, és ehhez jó volna aminél több ember.



2013. aug. 23. 08:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, Szerintem az utolsó linkből a jobb oldali, és az utolsó előtti link. 20L
2013. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi. Még véleményeket!

Lapos, kis fenék vs. kerek hátsó.

2013. aug. 23. 08:50
 3/42 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen kerek hatso... de szerintem ez mindenkinek jobban tetszik... O.o xd 17/L
2013. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor elmondom a háttértörténetet. Az egyik lányismerősömmel (18/L) arra a témára jutottunk, hogy fenék vs. no fenék. Erre ő azt mondta, idézem: "Ki az a hülye, aki azt akarja, hogy legyen feneke?!"

Mondom mert jobb az, ha valakinek lapos tyúksegge van, és úgy néz ki érett nő korában, mint egy harmadikos kislány?

Erre ő azt mondta, igen. Biztos ez a fiatalos egyesek szerint, csak gondoltam fiúként talán van jogom abba beleszólni, hogy nekünk mi tetszik jobban... :D

2013. aug. 23. 09:18
 5/42 anonim ***** válasza:
Harmadikos kislányként se volt olyan fenekem. Abszurd, hogy valaki arra vágyna. 29N
2013. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés? Én is kérdezek: ki az a hülye, aki tízéves kisfiúfeneket akar markolászni? Az első kép valami iszonyatos. Az utolsót pedig pont arra szokták illusztrációként használni, hogy sportoljon a nő, mert különben olyan borzalmas feneke lesz, mint a baloldali. tehát egyértelműen alá-felérendelési viszony van, nem mellé.

A legjobb az, ha az izmos, kerek fenékhez izmos comb is jár, nem pálcikalábak.

Ilyesmi: [link] (mondjuk ő már nagyon etalon, elég ha közelíti a delikvensé, tehát ezért ilyesmi, nem pontilyen)

2013. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
100%
SPORTOS POPSIKAT A NÉPNEEK!!
2013. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem egyértelmű!!!!!!!!!

[link]

A barátnőd szerintem nem normáli!

2013. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm.
2013. aug. 23. 10:35
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a kérdésnek semmi értelme. Mindenkinek van egy bizonyos feneke, amin nem nagyon tud változtatni, maximum súlyzós gyakorlatokkal, valamennyire. Ez nem ilyen cserélgetős. Nyilván megvan, hogy kinek milyen fenékforma tetszik jobban, de egy addig laposabb fenékkel rohangáló csajnak egészen nehéz elképzelni, és lehet nem is állna jól egy széles nagy húsos fenék.
2013. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!