Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 58 éves férfiként van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

58 éves férfiként van rá esélyem hogy fiatal "fitness pi. Tsa" típusú barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 16:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
simán,tata! látod endrú vajna is elkapta a kis hostest és pénzért sok mindenki tud szereti még a fittnesz-welnesz csajok sem kivételek.
2016. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"Ha te feszes, fiatal csajt akarsz, hogy várod el, hogy ez a csaj ne izmos, fiatal pasit akarjon, hanem egy szottyos időset?"


Azok nagy része mind homár. Nem hiszem hogy a legtöbb nő egy önelégült bunkó homárt akar maga mellé, még ha olyan jól is néznek ki az izmaikkal. Lehet éppen egy másik pasassal lépne félre, egy ilyen "széplegény".. Kinek volna olyanhoz gusztusa? Fújhatják.

2016. aug. 9. 02:23
 23/29 anonim ***** válasza:
63%

Csak az egódat fényezed! Bármit írsz, mindegyiknek a lényege hogy neked legyen igazad, állításod szerint. Nem veszed észre hogy mennyire nevetséges vagy?


A párom volt testépítő és képzeld a nőket szereti.


Miért nem tudod végre felfogni, hogy olyan álmokat dédelgetsz, amik irreálisak?


Úgy látszik hogy a kor előrehaladtával egyes emberek nem bölcsek lesznek, hanem h..lyék.

2016. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Igen. Ha anyagilag kompenzálod a korod, mindenképpen jó esélyekkel indulsz!
2016. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
69%
20-as Szerintem nem az időseket kell tisztelni és nem is a nőket. A tiszteletet jó magatartással, helyes viselkedéssel lehet kiérdemelni. Azt kell tisztelni, aki megérdemli, legyen az gyermek, felnőtt, fiatal, öreg, hetero vagy homoszexuális, vagy biszexuális, zsidó, vagy roma, francia, német, orosz, férfi vagy nő. Aki nem érdemli meg, azt nem kell tisztelni!
2016. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
28%
Tegyük fel, hogy van egy sorozatgyilkos, aki megöregszik, vagy van egy egykori SS tiszt, akit nem végeztek ki a háború után és megölt vagy 800 zsidót, tarkón lőtte őket a háború alatt, vagy ott van pl. Sztálin minden idők egyik legnagyobb diktátora, kb. 70 millió ember haláláért felelős, akkor ott volt Osama Bin Laden, ő is vén f.a.s.z. volt, amikor 2011-ben megölték. Ezeket az embereket is tisztelni kéne, vagy kellett volna régen is, azért, mert ők öregek? Szerintem nem az életkora, nem vallása, nem bőrszíne, vagy anyagi helyzete, meg nem is a származása alapján kell valakit tisztelni, hanem azokat az embereket kell tisztelni, akik méltóak rá, hogy tiszteljük őket. De én a nőkről is azt mondom, hogy nem kell minden nőt tisztelni. Azt a nőt kell, aki tisztelettudó, aki rendes, hűséges, azt lehet tisztelni, de pl. egy bunkó, beképzelt, felszínes, pénzéhes nőcskén nincs mit tisztelni.
2016. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Sunshinedoll ***** válasza:
Abszolút lehet szeretni idősebb embert, van példa arra, hogy a megfizetett fiatal barátnő ténylegesen közeli, jó kapcsolatba kerül azzal, aki biztosítja az anyagi helyzetét, de ez a ritkább eset. Ne legyenek illúzióid. Még ha alapvetően jófej pasi vagy, egy 20éves lány elsősorban nem ezt fogja nézni.
2016. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
5-ös. Áruld el a titkot mester. Én is ötvenes vagyok. Az uszodában néha látok egy hasonló korú úriembert, aki nálam kövérebb. Nem top modellekkel közlekedik, csinos 30-as hölgyekkel. Úgy látom a tendenciája javuló. Amennyiben cserél az új barátnő csinosabbés fiatalabb elődjénél. A kocsiját, ruháit látva: átlag anyagiak.
2016. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
hát én nem tudom milyen idős volt az a férfi, de tegnap majd ki estem a buszból amikor láttam hogy a kiscsaj megcsókolja aztán kézen fogva tovább mennek. a lány ha nem is teljesen fittnes p**** típusú de szép volt, a férfi meg inkább apa típusú,de nem az a irodában ülő, túlzottan "adok magamra" fajta. szóval ma már minden lehetséges, akár az is ami a te vágyad.
2017. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!