Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte választ kérek. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte választ kérek. Ha muszáj lenne valamelyiket választani, melyikként akarnátok inkább párt keresni, alacsony férfiként vagy dagadt nőként?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 10:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

19-es, nagy bajok vannak a hozzáállásoddal.

Az alacsony srác mit nyer vele, ha nem kezd el hisztizni? Megőrzi a méltóságát. És persze nekem is kényelmesebb, ha békében válunk el és nem én vagyok az utólsó riherongy a végén. Amelyik férfinak ez nem fontos, azt sajnálom, de én úgy látom, hogy a hisztis pasik egyébként is agresszívebbek, az meg kinek kell?

Látom a hozzászólásom többi részéről ügyesen nem vettél tudomást. Kedves, hogy kiragadsz egy mondatot és bosszankodsz rajta. Képzeld, nekem is tetszett már nálam alacsonyabb pasi, igaz, ő magasabb volt, mint a húgom mostani barátja, ő 165 cm volt.

És képzeld, engem is kosaraztak már ki, nem is egyszer. Hisztizzek én is rajta, hogy minden pasi disznó? :D Nevetséges lenne, nem gondolod? :D

Persze megértem, hogy jól esik az önigazolás, meg sajnálni magad a többi szegény pasival, akinek a gonosz nők megkeserítették az életét, de ha belegondolsz, ez nem visz előre és hosszú távon boldogabb sem leszel.

15-ös voltam.

2016. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Erre is reagálnál valamit?

"Arra célzok, hogy amikor azt mondod, hogy azt üzeni a kiszemeltnek, hogy "Ha most kikosarazol, elmondalak mindennek, azok a rohadt válogatós nők", akkor valójában csak magadra gondolsz, mert neked kényelmetlen ez a hiszti és egyáltalán sem ajánlásként fogalmazod ezt meg az alacsony férfiaknak."?

2016. aug. 15. 13:51
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Dagadt nőként is megtalálom a közönségemet,mert szerencsére ott is kerekedek,ahol kell.
2016. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Jajj, 22-es, hogy te mennyit kötekedsz....

Olvasd el figyelmesen azt az egy mondatot. Ha valaki már ilyen hisztigombóc, az érződik rajta. Szóval akin eleve látom, hogy picsogni fog, azt minden esetben kikosarazom, legyen bármennyire is jóképű.

De ha van önbizalma, jó a beszélőkéje, humoros, akkor az esetek 90%-ában egy randira elmegyek, aztán majd meglátjuk.

Egyébként mielőtt belekötnél, eddig egy kivétellel velem egymagas, vagy alacsonyabb srácokkal randiztam, pedig elméletben nekem is jobban bejön ha magasabb, de ezek a srácok fogtak meg.

Megintcsak a 15-ös válaszoló voltam.

2016. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Titusztitusz ***** válasza:
Azt hiszem,"dagadt nőként"...
2016. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj lenne, akkor alacsony férfi.
2016. aug. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A dagadt nô le tud fogyni, az alacsony pasi viszont nem sok mindent tehet a magasságával.

Ráadásul a férfiak sokkal szélesebb spektrumban elfogadóak ilyesmiben, mint a nôk.


Szóval ha azt nézném, hogy párkeresés szempontjából melyik az elônyösebb helyzet, akkor a nô.

Ha még a férfi racionális agyamat is vihetném magammal, akkor valószínûleg inkább a nôt választanám.

De anélkül inkább legyek stöpszli férfi, mint tipikus nô - még ha párkeresés szempontjából az utóbbi elônyösebb is.

2016. aug. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!