Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte választ kérek. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte választ kérek. Ha muszáj lenne valamelyiket választani, melyikként akarnátok inkább párt keresni, alacsony férfiként vagy dagadt nőként?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 10:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

7-es

Jó kis kísérlet volna, de szerintem nagyon meglepődnél a végeredményen. Nem is a sikertelenségen, mert az amúgy minden nem 9-10-es férfit rendre ér, hanem a hozzáálláson, fintorokon, nevetésen, amit kapnál.

2016. aug. 15. 11:27
 12/27 Noren1989 ***** válasza:
68%
Csatlakoznék a dagadt nőt választók csoportjához.
2016. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

hát srácok ha mindenki "dagadt nő" lenne én tuti alacsony férfi :D nem nagyon lenne "konkurencia" :D


23F

2016. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én is inkább dagadt nő lennék.
2016. aug. 15. 11:40
 15/27 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egyikkel sincs nagy gond, de én inkább alacsony férfi lennék, mert szeretem, ha könnyen mozgok.

Láttam már kövér nőt nagyon jó pasival, ismerek olyan férfiakat,akiknek ez az ideálja.

És most az alacsony srácokban sem érzek nagy kihívást. Itt a gyakorin ez túl van hisztizve.

Több igazán alacsony pasit is ismertem, egyikük a húgom barátja, aki nagyon dögös nő. Komolyan, bárhová megy próbálkoznak nála. És a barátja 158 cm magas. A húgom magasabb nála.

Szóval aki nem rinyál egyedül, és nem árad belőle a görcsösség és nem azt üzeni a kiszemeltnek, hogy "Ha most kikosarazol, elmondalak mindennek, azok a rohadt válogatós nők", akkor bőven van esélye. Próbálkozni kell és nem kell túl komolyan venni, ez a titka.

2016. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy szerintem, hogy mennyire alacsony és mennyire kövér. Inkább lennék egy 165 cm-es férfi, mint egy 105 kilós nő.

Én is picit túlsúlyos vagyok (164 cm, 70kg), de eddig nem nagyon volt problémám emiatt(!) a társkeresésben. Viszont ismerek 165-170 közötti pasikat, mindnek van/volt már nője. A személyiségük simán tudja "ellensúlyozni" a magasságot.

2016. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
Duci nőként. Nem zabálnék annyit és lefogynék.
2016. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%

#9

Direkt azért írtam utána, hogy "nagyrészt".

2016. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#15

"Szóval aki nem rinyál egyedül, és nem árad belőle a görcsösség és nem azt üzeni a kiszemeltnek, hogy "Ha most kikosarazol, elmondalak mindennek, azok a rohadt válogatós nők", akkor bőven van esélye."


Ez egy közhelyes beszólás volt.

Elmondom, hogy mi van. Az alacsony srác odamegy és megkapja a nem-et. Ha ekkor elkezd hisztizni, akkor ugye a szokásos frusztrált törpe, hagyja már abba, ne alázza meg magát, éppen erről beszéltél.

Viszont ha nem kezd el hisztizni, akkor pontosan mit is nyert vele? Kap egy dicséretet netán? Nem kap.

Esetleg növeli az alacsonyabb férfiak ázsióját akár az adott lányban, akár a környezetében? Nem növeli. Egyszerűen arról van szó, azért mondtad te is, meg majd minden nő ugyanezt a közhelyt, mert ez a kényelmes számotokra.

Ha jó pasi jön, jöjjön, ha rossz pasi jön, távozzon is ugyanolyan csendben, ne zavarja a köreidet.

Arra célzok, hogy amikor azt mondod, hogy azt üzeni a kiszemeltnek, hogy "Ha most kikosarazol, elmondalak mindennek, azok a rohadt válogatós nők", akkor valójában csak magadra gondolsz, mert neked kényelmetlen ez a hiszti és egyáltalán sem ajánlásként fogalmazod ezt meg az alacsony férfiaknak.

2016. aug. 15. 12:18
 20/27 anonim ***** válasza:

En alacsony pasi lennek van egy haverom, alacsonyabb mint en (165 cm vagyok) szal bb 163 centi, es mindenki cukkolja, hogy hobbit de mindig van csaja es mindig mas, es egyik sem valami dagi, hanem felso atlagos nok (hasonlo magassag mint a haverom:-))


En a magas pasikat szeretem, de ez a srac meg nekem is bejon:-))Helyes, jo teste van, zsenialis a humora es jo ember es van egy ilyen "szexi" kisugarzasa:-))O mindig viccet csinal a meretebol, tele van baratokkal, van harom gyereke (felnottek es lanyok) es tok olyan mintna a baratnoi lennenek (a pasi 46 a legfiatalabb lanya 17).


Szoval ha szingli lennek siman osszejonnek vele:-))Ebbol kiindulva engem nem zavarna az alacsony ferfi verzio:-)))

2016. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!