Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes még várnom szerelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még várnom szerelemre, komoly kapcsolatra, ha az összes férfi csak a p*uncit látja bennem, vagy csak addig vagyok jó, míg nem találnak jobbat?

Figyelt kérdés

Nincs kint semmim, nem öltözöm úgy, mint egy útszéli, nem vagyok egy nagyszájú p*csa sem, tehát semmi nem indokolja, hogy minden férfi szemében csak ennyit érjek. Csalódtam a férfiakban, már nem hiszem, hogy találnék valaha is olyat, aki nem ilyen és lehetne jövőt építeni vele. Egyszerűen nem érzem, hogy közelítene hozzám bárki is másként, minthogy van egy lyuk a lábam között, nem érzem, hogy engem is emberi lénynek tekintenének.

(Amúgy nem voltam együtt sok férfival, nem fekszem össze mindenkivel - tudom, hogy ez az itteni férfiak első gondolata.)


2016. aug. 16. 13:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is ezt kaptam, suliban, otthon, a fsziktól, mindenütt....Úgy jöttem külföldre hogy egyuik napról a másikra, az sem érdekelt ha eladnak az araboknak :D Én voltam a szarszemét, a deszka, a csendes(bolond)....Idekinn valahogy kinyílt a szemem, találkoztam egy szuper emberrel és elindultam a boldogság felé. Elég sok munka, évek óta építgetem magam de a végén csak kiszakadok a magyar sémámból :) Nem ártana neked egy szakember, nekem sokat segített :)
2016. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!