Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes még várnom szerelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még várnom szerelemre, komoly kapcsolatra, ha az összes férfi csak a p*uncit látja bennem, vagy csak addig vagyok jó, míg nem találnak jobbat?

Figyelt kérdés

Nincs kint semmim, nem öltözöm úgy, mint egy útszéli, nem vagyok egy nagyszájú p*csa sem, tehát semmi nem indokolja, hogy minden férfi szemében csak ennyit érjek. Csalódtam a férfiakban, már nem hiszem, hogy találnék valaha is olyat, aki nem ilyen és lehetne jövőt építeni vele. Egyszerűen nem érzem, hogy közelítene hozzám bárki is másként, minthogy van egy lyuk a lábam között, nem érzem, hogy engem is emberi lénynek tekintenének.

(Amúgy nem voltam együtt sok férfival, nem fekszem össze mindenkivel - tudom, hogy ez az itteni férfiak első gondolata.)


2016. aug. 16. 13:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
25 vagyok. Régen még voltak igényeim, már nincsenek. Így is alig közelít hozzám bárki is, ha még ezt megszűröm jobban (tehát valami alapján azt is elutasítom, aki nem azzal kezdi rögtön, hogy megdugna), egészen biztosan egyedül maradok. Régen volt önbizalmam, de már bebizonyították, hogy nincs mire... Ha lenne mire, nem hagynának ott, amint jön valaki jobb, nem? Naivnak sem gondolom magam, főleg mostmár, nem lesem a férfiak minden kívánságát, de lehet, hogy ez is baj, nem csak az ellenkezője... Nem tudok elég jó lenni.
2016. aug. 16. 13:43
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
A megoldás roppant egyszerű: ne azokat a férfiakat válaszd, akiknek csak szexre kellesz. Ja, hogy ők azok, akik igazán jól néznek ki és nektek csak ez számít? Hát akkor talán ne minket hibáztass, mert képtelen vagy jó döntést hozni.
2016. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom mennyi -és milyen- csalódáson vagy túl, de ha így állsz hozzá, akkor ne várj semmire.

Van olyan férfi, aki nem csak a lyukat látja a nőkben, aki szeretni/tisztelni tud valakit érdek nélkül. Csak úgy mint olyan nő is, aki nem felszines parasztokban látja a férfi ideált. Na most az a baj, hogy ezek miatt az előítéletek miatt (amit leírtál) ezek az emberek elmennek egymás mellett!

Tedd félre a sérelmeidet, és ismerkedj tovább.

2016. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

39N vagyok ismét.

Ebből a kommentedből süt az önbizalomhiány és a sötét jövőkép.


Ezzel kellene kezdeni valamit és a "kapcsolódó problémák" is megoldódnának.


Nézd, én elvált nő, édesanya vagyok, egyedül élek a gyermekemmel- mégsem érzem azt, hogy "bárki jó lenne, csak legyen már"- van azért mindenkiben egy minimális szint és vannak dolgok, amiben nem lehet, de legalábbis nem érdemes kompromisszumot kötni (másban meg persze igen:)


Ha te magadnak is az a véleményed magadról, hogy egy lyuk vagy, akkor ne csodálkozz, ha annak is látnak.

Nem olyan ördöngös tudomány és elvakult "pszicho-izé" ez!


Különben pedig tudom, hogy hihetetlen és nagyon sovány vígasz is, de még annyi minden van előtted, annyi élmény, öröm, lehetőség!

Azzal tudsz segíteni magadnak, hogy nem szűkülsz be, nem gubózol be, nem mantrázod ezt a "csak egy lyuk vagyok, nem kellek senkinek, csak szamár vagyok, míg nincs ló" stb. szövegeket.

Vagy te valóban úgy gondolod, hogy csak és kizárólag egy másik ember aktív részvételével, napi jelenlétével tudsz csak emberként kiteljesedni?

Biztos vagyok abban, hogy ez nem így van.

Ha egsyedül is megállod a helyed (lelkiekben is), akkor vagy alkalmas egy MÉLTÓ társra.

Ha most nem vagy alkalmas rá, akkor érdemes előtte összeszedned magad.


(tudod az én lelkesedésem is elillanna, ha összefutnék egy számomra vonzó férfivel, de sütne róla, hogy nem becsüli magát- az nem vonzó az egészséges lelkű emberek számára egyik nemnél sem!)

2016. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Régen becsültem magam, de bebizonyították, hogy nem érdemlem meg... Ha minden azt bizonyítja, hogy nőként semmit sem érek, mire fel gondolhatnék mást? Mégis mire alapozzam, ha abszolút nincs mire?
2016. aug. 16. 13:52
 16/21 anonim ***** válasza:
Csak önmagadnak akarj megfelelni, ne másoknak. Erre pedig képes vagy. Kit érdekel, mit mondanak mások? Nekem a saját anyai nagyanyámnak lehetetlen megfelelni, neki senki nem elég jó, ő mindenkibe beleköt, másik nagymamám meg a születésem előtt meghalt, úgyhogy nekem csak egy ilyen összeférhetetlen nagymama jutott. Én meg felvettem a kesztyűt...
2016. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%

14. válaszoló (39N) vagyok.


Mi az, hogy BEBIZONYÍTOTTÁK, hogy nem érsz semmit?

Te komolyan is gondolod, amit ide leírtál?

Ez még tinihisztinek is már-már erős.

Mi az, hogy egy másik ember, aki téged kihasznált bebizonyíthat bármit is a te emberi értékedről?

Legfeljebb véleményt, érzést fogalmazhat meg, amit éppen annyira kell komolyan venni és helyén kezelni, amennyire számodra kedves, értékes és tisztelnivaló aki mondja!


Vagy te másként gondolod?


Ha itt neked mindenki azt mondja, hogy egy utolsó ... vagy, akkor hajlamos vagy eszerint élni, létezni?


Ez az a pont, ahol nagyon szépen kérlek, hogy keress fel egy megbízható barátot vagy egy jó szakembert, mert ez így nagoyn nincs jól és ez már régen túlmutat a párkapcsolati sikertelenségeiden!

(ha tényleg így érzed, ahogy leírtad, akkor a sorozatos párkapcsolati kudarcaid tünetei egy fontosabb dolognak, szánj rá erőt, időt stb. hogy megoldd!)


A helyedben én most nem a rossz-gonosz pasikon picsognék, hanem segítséget keresnél, de gyorsan.


Minden jót kívánok.

2016. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

Eloszor az onbizalmaddal,a semmit nem erek mentalitassal kell valamit kezdeni.

Latni,ha valaki rendben vam onmagaval,meg azt is ha nem. Az elobbi vonzobb.

onmagad hozd helyre,utana jonni fog a kapcsolat is.

2016. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

Tudsz bármi mást is nyújtani ezen kívül? Milyen a személyiséged, viselkedésed, hogyan viszonyulsz ezekhez a srácokhoz, mikről szoktatok beszélgetni? Nem kell ezt itt nyilvánosan megválaszolnod, ha nem akarod, de gondolkodj el, és tarts önismeretet. Ha úgy érzed, rendben vagy, és semmi sem indokolja ezt, akkor lehet, csak szerencsétlen voltál, abból viszont nem kéne ilyen negatív következtetéseket levonnod.

Amúgy egy hobbi is sokat tud segíteni ismerkedésnél, hiszen így hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz. Nem beszélve az egyetemről, okjről, vagy munkahelyről.

2016. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csak az olyan nőt tekintik puncinak, aki ezt hagyja. Rossz sémákat követhetsz az életben, valamiért a balhés, idiótákat vonzod. Derítsd ki, ennek mi az oka és utána vágj bele újra az ismerkedésbe. Így csak egy mókuskerékben találod magad majd mindig, és az eredmény sem lesz más.
2016. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!