Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mégis csak akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mégis csak akar tőlem valamit a srác, vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés

Randizgattunk egy sráccal a múltkorában, de csóknál több nem történt, és azt mondta, hogy nem szeretne velem komoly kapcsolatot. De valahogy azóta is beszélünk... Nem igazán értem én sem, de jó vele beszélgetni, nagyon intelligens pasi.

Aztán közben nekem alakult a dolog egy másik sráccal, erről ő is tudott, meg meséltem is neki a fiúról, de végül rosszul végződött, ez most bonyolult. Viszont ezután a srác egyből lelkesebb lett hirtelen, tök hamar válaszol, nagyon kedveseket ír, stb.


Mi ez most hirtelen?

Egyébként komoly kapcsolatot keres ő is, szóval nem szexben reménykedik.


2016. aug. 17. 13:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem fekszem le vele.
2016. aug. 17. 13:45
 12/22 Noren1989 ***** válasza:
69%
Nem azért, de bármit mondunk, kategórikusan elzárkózol. Akkor mit vársz? Azt mondjuk, hogy a lenyűgöző személyiséged rávette, hogy jobban megismerjen? Mert különleges vagy a számára?
2016. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Különleges biztosan nem, csak nem értem, miért beszélget velem még mindig, mikor közben mással randiztam ráadásul.
2016. aug. 17. 13:53
 14/22 Blade Bone ***** válasza:
34%
Fogalmad sincs, de azért te is komoly kapcsolatot keresel... Bújjál el.
2016. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Noren1989 ***** válasza:
Mert reménykedik.
2016. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen, komoly kapcsolatot keresek, de ahhoz megfelelő ember és körülmények kellenek.


Nézd, tudom, milyen az, amikor egy pasi reménykedik és nyomul. És ő nem olyan valahogy.

2016. aug. 17. 13:56
 17/22 Noren1989 ***** válasza:

Hát, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy vagy b_zi, vagy te vagy rossz megfigyelő.


VAGY: csak barátkozni akar (esélye pontosan ugyanannyi, minthogy még ma leszop valaki, aki nem saját magam vagyok).

2016. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azt írod a történeted első részében, h " nem szeretne velem komoly kapcsolatot"... A végén meg azt írod, h " egyébként komoly kapcsolatot keres ő is". Ez csak nekem tűnik ellentmondásosnak akkor?! Szerintem csak az van, h a srác az egy biztos pontnak gondol téged, és amikor össze jöttél azzal a másik sráccal, akkor emez azt hitte, h ez a biztos pont (ami Te vagy neki) elveszik, és ennek megelőzésére mondja ezeket, h reménykedj.
2016. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Biztos pontnak nem gondolhatott, mert alig írt, válaszolni is csak ritkán. Láthatóan semmit sem akart.
2016. aug. 17. 14:00
 20/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamennyire mégis csak akar valamit. Valamilyen határon mozog, annyira nem érdekled, hogy komoly kapcsolatot kezdjen veled, de annyira nem is vagy érdektelen számára, hogy megszakítsa veled a kapcsolatot. Szóval egy hajszálon múlik, hogy ebből legyen valami. Neked kell valahogy rájönni, hogy hogyan tudnád elcsábítani, mert ha jól csinálod még talán beléd is habarodhat.
2016. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!