Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklődnek irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődnek irántam a lányok?

Figyelt kérdés

pedig kedves aranyos vicces vagyok !!! de egy lányt sem érdeklem ezt úgy értem hogy nincs önbizalom hiányom és helyesnek is tartom magam ! DE ha igazán tetszik nekem valaki akkor szimplán vissza hozódó leszek ez miért van ? S.O.S

Többször is volt olyan helyzet hogy nagyon Tetszett nekem egy lány De nem mertem oda menni és le fagytam De miért teljesen össze vagyok zavarodva előre is köszönöm a válaszokat a komoly választ



2016. aug. 20. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
mert önbizalomhiányod van csak nem ismered el
2016. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
A sajátomat tudom. Mer' ronda vagyok, mint a rászáradt hányás, a másik meg az öniróniával vegyített önbizalomhiányom.
2016. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamiért félsz attól, hogy visszautasítanak. Az, hogy külsőleg helyesnek tartod magad, még nem biztosítja az önbizalmad. Meg kell tudnod, mi miatt gondolod úgy, hogy visszautasítanának. Ha az megvan könnyebb lesz.
2016. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irántam pl. azért nem mert ronda vagyok,és nincs fölösleges nemzetibankom se.
2016. aug. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha magadnak tetszel, az még nem biztos hogy többség csajnak is, és ez zavar be nálad, mivel magaddal megvagy elégedve de a lányokról nem tudod hogy mit gondolnak rólad. Azért vagy zavart és azért hátrálst meg, mert nem átnéznek rajtad mint az üvegen és a tudatalattidban
2016. aug. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-és érzed hogy nem jössz be a nőknek, mivel magadnak tetszel, így nem tudod hova tegyed a dolgot. leegyszerűsítve, átlagos vagy, és nem vonzódnak hozzád és nem adnak zöld utad neked a kezdeményezéshez.
2016. aug. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazából már sokszor csalótam ! !

és honnan tudom hogy helyes vagyok sokan mondták de valamiért nem jön össze :( köszönöm a segítséget mindeninek ment a zöld

2016. aug. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!