Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos nő hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nő hosszabb ideje szingli akkor általánosságban vagy nagyon válogat vagy szeret szingli lenni, viszont ha egy férfi hosszabb ideje egyedül van akkor általában csak nem jut neki nő?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

5#

"De a férfiak bármikor odamehetnek egy nőhöz pl egy bulin, meghívja egy italra stb. Akkor miért is nehéz a pasiknak találni valakit???"

Érvelésednek annyi értelme, mintha azt állítanád, azért könnyű állást szerezni, mert bárhova beadhatod a jelentkezésedet.

2016. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Még az előzőhöz annyit, hogy mutass már nekem egy olyan bulit, ahol nincs legalább 3x annyi férfi, mint nő.
2016. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Én a saját döntésemből vagyok egyedül és nekem jó.

És "Jutott volna nő" ha akarom már többször is.


De mindenki maga dönt.


27 F

2016. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez durva es mi van ez egyedulallo anyukakkal?senkinek sem kellenek mert van mar gyerekuk!!pedig en meg atlagon fellulinek is erzem magam,csak hat van gyerek...ezert mar nem is kezdemenyezek!

30/N

2016. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!