Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez felszínesség lenne? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez felszínesség lenne? A nálam alacsonyabb férfiakra nem tudok potenciális partnerként tekinteni.

Figyelt kérdés

Egyszerűen zavarna az, hogy én vagyok a magasabb, és nem csak magassarkúban hanem mezítláb is.

Nő létemre elég magasra nőttem (175 cm) és elismerem hogy sok jó pasi van 170-175 cm között, de én inkább csak barátként tekintek rájuk.


2016. aug. 22. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy nekem is kényelmetlen lenne egy magasabb nővel járni (teljesen érthető). A probléma és a bicskanyitogató attitűd viszont ott kezdődik, amikor a tőlem jóval alacsonyabb (<165) lányoknak is ilyen a gondolkodása és simán kiszelektál a látóköréből egy konstans számérték miatt. De ez az ügy már téged úgysem érint, csak megemlítettem, hogy ilyen is van sajnos. :(
2016. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekkel már én is találkoztam, hogy a 161 centis kerti törpe lány 185 centis fiút akart magának :D Kategorikusan kijelentette, hogy ez alatt nem ismerkedik csak ha jóképű:D Na ez a felszínesség.
2016. aug. 22. 17:43
 13/16 anonim ***** válasza:
*arra nem
2016. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem normális. Ha magadra erőltetsz valakit annak csak rossz vége lesz.

Sok férfi sem járna olyan nővel aki magasabb nála, vagy megteszi majd idővel előjön a komplexusa.


Vannak átlagnál magasabb barátnőim, van aki csak azért mondott le a nála alacsonyabb férfiakról mert azok rendszeresen hisztiztek a magasság különbség miatt.

2016. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy zsánere.. Ha nem ismerik egymást vagy nem személyiség alapú az ismerkedés, akkor tetszési ( a Pasiknál is ! ) nekeik is vagy egy favorit kinézetű lány , akkor is.. Ha később nem olyanba szeret bele... Nekem is van egy " alap kép" ( külső - belső egyaránt ) de ha valaki megfog, megszeretem !! Nem érdekes, ha nem olyan ! :D
2016. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem felszínesség. Egy alacsony pasi egy nőnek se kellene.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!