Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tulajdonságokkal rendelkező férfit nehezebb találni?

Figyelt kérdés

1. Kedves, jó lelkű, empatikus, figyelmes, nagyon önzetlen.


2. Helyes, magabiztos, sportos, magas, jó egzisztencia


2016. aug. 23. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Az elsőből sok van, de a kutyának sem kell


A másodikból kevesebb van és azaz egy kell minden nőnek.

2016. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én találtam olyat akire ezek jellemzők: kedves, jó lelkű, empatikus, figyelmes, nagyon önzetlen, helyes, magas. Ő a barátom, és le nem cserélném senki másra. :)


Ismerek még ilyen férfiakat egyébként.


Mondjuk ennél a kérdésnél az is számít, hogy kinek mi az elsődleges..

2016. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ja, ahogy 1-es mondja.
2016. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1. Szerintem ilyenekből inkább azokból van sok akik így gondolják magukat de valójában nem azok
2016. aug. 23. 16:45
 5/20 A kérdező kommentje:
2. 1 milliót rá hogy 5 éven belül vagy megcsal vagy elhagy
2016. aug. 23. 16:47
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a kérdezővel, itt is sokan titulálják magukat kedvesnek, aztán olyan ocsmányságokat írnak a nőkről, vagy olyan undormány privátokat küldözgetnek hogy hihetetlen. De ők váltig állítják hogy túl kedvesek és ezért nem kellenek a nőknek.
2016. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyes és kedves keveréke. Olyan szinte nem is létezik.
2016. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy az első mondja,jól leírta.

Én egyébként 1. csoportba tartozom,de mivel nem születtem helyesnek, így esélyt sem kapok hogy megismerjenek egyáltalán a nők tehát bizony senkinek nem kellek...

Csak azért,mert nem olyannak születtem...

25/F

2016. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Igen egyes, a világ összes nője ugyanolyan, ugyanúgy gondolkodik, és mind ugyanazt akarja... szegény sztereotíp, korlátolt, szerencsétlen nőgyűlőlők, mindárt megsajnálom mindegyiket, veled az élen...

Mellesleg már ennyiből is ordít az önellentmondás: amelyik férfi így nyilatkozik a nőkről, ennyire indulatos velük szemben, beskatulyázza és érezhetően lenézi a őket, az nekem ne mondja azt, hogy ő mennyire kedves meg jólelkű, mert kiröhögöm. Te álompasi... xD

2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Szeritem az 1 nehezebb.

Mondom ezt nokent.

2016. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!