Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy sikertelen házasság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sikertelen házasság és egy gyerekkel van még remény egy kiegyensúlyozott kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudjuk "véletlenül" terhes lettél.
2016. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A terhesség alatt gyakran voltak méhosszehúzódásaim (jóslófájások) amik nyílásra késztették a méhszájat. (es minden szex 2-3 órás joslofajasokkal párosult) mivel rizikós volt hogy koraszülött lesz-e emiatt ezert a maganorvosom kozolte hgy fel kell hagyni a szexuális élettel. Semmi mas oka nem volt szex hianyanak.


Ha véletlenül estem teherbe ,ha nem ez most hogy jön ide? Hgy lehessen szurkalodni vagy mi? Nem értem ezt a hozzáállást.

2016. aug. 24. 16:20
 13/14 A kérdező kommentje:

Latom felreertettuk egymást.

A terhesség kozepen tiltottak el ezekmiatt a joslofajasok miatt a szextől.

Nem tudom miért de ezután az exferjem talált más akitol megkapta amit akkor én nem adhattam meg neki. Így mentünk szét.


Már semmi akadálya nincs a szexualitasnak az eletemben.. Elvégre már nincs a babára veszélyben.

2016. aug. 24. 16:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Amelyik férfi ilyen mocsok, az inkább menjen! Ne hidd el sose, hogy biztos hogy két emberen múlik egy válás! Vagy két emberen múlik vagy egyen! Van, aki mindent megkap, mégis félre megy... Nem azért mondom, hogy biztos nem vagy hibás, hisz nem ismerlek. Csak általánosságban!

A kérdésedre válaszolva, persze hogy van esély! Nekem 2,5 éves volt a lányom, amikor megismerkedtem a volt férjemmel. 8 évig voltunk házasok. Boldog, szép éveink voltak együtt, jól bánt az előző kapcsolatomból származó lányommal. :) Csak válassz jól legközelebb!

2016. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!