Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van baj vagy ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam zárkózottnak, csak nem teregetem ki az egész életem az első percben. Egyszerűen nekem több időre van szükségem ahoz hogy valakiben megbízzak és így több dolgot mondjak magamról. Lehet hogy ezért nincs senkim mert azt adnám le hogy engem nem lehet megközelíteni és nem érdekel az adott helyzet? Pedig nem erről van szó csak tényleg több idő kell.
2016. aug. 28. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nyugi semmi baj nincs veled. :))
2016. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a másik számára az jön le, hogy te nem érdeklődsz, akkor az persze, hogy óriási demoralizáló tényező a másik fél számára. És mivel a másik még nem ismer, ezért nem tudhatja, hogy ez csak azért van, mert nehezebben nyílsz meg.

Vagy legyél nyitottabb, vagy őszintén mond meg a másiknak, ha tetszik, és azt is, hogy te viszont nehezebben nyílsz meg másoknak, szóval ez időbe fog telni, de szeretnéd, ha vele el tudnátok jutni erre a szintre.

Tehát tudasd vele, hogy te is komolyan gondolod, mert különben a legtöbb férfi (felteszem nő vagy) úgy fogja értelmezni a távolságtartásodat, hogy téged nem érdekel a dolog, és ennek megfelelően keres olyat, akit meg igen.

2016. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodj el egy kicsit,hogy van-e értelme védelmezned a "titkaidat".

Én arra a következtetésre jutottam,hogy semmi olyan vonatkozása nincs az életemnek amit szégyellnem kéne,így tőlem már az első randin lehet kérdezni bármit és őszintén válaszolok.Ha nem lesz kapcsolat a találkozásból akkor sem bánom,hogy őszinte és nyílt voltam,mert büszkén vállalom azt aki vagyok.

Persze az is lehet,hogy neked jó okod van nem bízni az emberekben,de a legtöbb ember olyat "titkokat" védelmez amiket egész nyugodtan akár el is mondhatna.

2016. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :) utolsó! Nincsenek olyan titkaim, csak nem volt túl fényes gyerekkorom és sokszor kellett csalódnom az emberekben. De ezeken túlléptem. Csak ösztönös a pillanatnyi távolságtartás. Ha sikerül feloldódnom onnantól nincs gond :)
2016. aug. 28. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nincs ezzel gond, de azt jegyezd meg, hogy zárkózottság és zárkózottság között is van különbség. Vannak például olyanok, akikből még harapófogóval sem lehet alap dolgokat kiszedni, ezt én gáznak és értelmetlennek tartom. Az már más, ha néhány belső dolgot, személyes titkot nem teszel közkinccsé, ez teljesen rendben van.
2016. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!