Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni lányokkal? és hol?

Figyelt kérdés

Nulla tapasztalat lányokkal. Barátaim nincsenek. Az ismerkedés nagyon nehezen megy. A gondom leginkább az ha el is kezdenék ismerkedni, hamar elhal a beszélgetés (síri csend), hamar barátzónában találnám magam és azt nem szeretném. Mellesleg hol ismerkedjek ilyen helyzetben. Főleg ha nincsenek barátaim és bulizni sem járok.Viszont ezt nem szeretném magamra erőltetni, mert az már nem én lennék. Mint ha meg kellene felelnem. De tudom hogy így sem jó, akkor mégis hol. Netes ismerkedés sem megy. Annyi hogy megnézem a csajt és utána nem írok, mert nem tudok mit, meg hogyan kezdjem el, mellesleg félek is. Munkahely kilőve sajna. Gondoltam már prostira is, de azt rossz ötletnem tartom meg szégyennek is. Kell lenni más megoldásnak is.


26/F



2016. aug. 28. 16:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
#9 eddig senki sem kérte hogy linkeljék be! :)
2017. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%

Bárhol.


A hogyanra viszont nehéz a válasz:

Jól kell kinézni. Ha ez nincs akkor szinte esélytelen vagy, még akkor is nehézkes ha tele a zsebed pénzzel. Nézd meg a puncs.hu-t, az ottani alap nőknek nem elég a vagyon, a legtöbb a pénzt is elvárja.

Ha pénzed sincs, akkor játszd meg, hogy van, akkor talán van esélyed.

2017. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Andy Vajnának sincs esélye a nőknél hiába van tele dellával. :)
2017. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Autót vezetni tudsz??? Mert kb ugyanaz a lányokkal való ismerkedés és az üzleti élet is! A gyors és helyes helyzetfelismerés , tudatàban lenmi az autó hogy fog viselkedni adott szituàcióban (önismeret) és gyors és helyes reakció. Lányokkal ismerkedni millió helyzetben lehet..boltban utcán buszmegállóban bankban várakozás közben hivatalban...mindenhol ahol várakozni kell ,munkahelyükön főleg ha kapcsolatot kell feltartaniuk az ügyfelekkel/vevőkkel.
2017. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
86%
Huhh hát nem fogsz örülni nekem, hogy ilyen ünneprontó vagyok, de sajnos nekem sincs esélyem, pedig én azért rendelkezem haverokkal, beszédtémákkal és néha lányokkal is dumálok. De abszolút 0 sanszom van, szóval neked sincs sok remény, érdemes lenne megpróbálnod a prostit. A "nem fogy el a beszédtéma, mert a haverokkal is mindig lehet beszélni" dolog meg marhaság, a haverokkal tudok beszélni kocsikról, Forma-1-ről, fegyverekről, filmekről, fociról, aktuálpolitikáról, történelemről, disznó viccekről meg az ég tudja miről, a csajjal hol beszélsz ilyenekről?
2017. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
9%

#15 miért ne lehetne beszélni egy lánnyal ezekről a témákról is? Ő is ember és biztosan hozzá tudna szólni a témához és lehet véleménye. Szerintem az a jó ,ha minden témáról ugyanolyan jól eltud beszélgetni a két fél. Pont azért van emberek között beszélgetés közben a csend mert úgy gondolják ,hogy vannak témák amikről nem kellene beszélni( mert nem oda való stb).

Dehogynem

2017. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
9%
Prostihoz elmehetsz beszélgetni is. :)
2017. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
63%

sehogy, én kiábrándultam az egészből, időpazarlás és baromi stressz.


nem köszi, elvagyok egyedül.

2017. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj utolsó, tényleg nem bántásból, de ez a tipikus loser hozzáállás, így soha nem lesz nőd. Próbálj meg változtatni és ne stresszként felfogni a dolgot, hanem játékként.
2017. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%
#19 Ha egy játékban valaki folyton veszít, akkor előbb-utóbb abbahagyja a játékot...
2017. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!