Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni lányokkal? és hol?

Figyelt kérdés

Nulla tapasztalat lányokkal. Barátaim nincsenek. Az ismerkedés nagyon nehezen megy. A gondom leginkább az ha el is kezdenék ismerkedni, hamar elhal a beszélgetés (síri csend), hamar barátzónában találnám magam és azt nem szeretném. Mellesleg hol ismerkedjek ilyen helyzetben. Főleg ha nincsenek barátaim és bulizni sem járok.Viszont ezt nem szeretném magamra erőltetni, mert az már nem én lennék. Mint ha meg kellene felelnem. De tudom hogy így sem jó, akkor mégis hol. Netes ismerkedés sem megy. Annyi hogy megnézem a csajt és utána nem írok, mert nem tudok mit, meg hogyan kezdjem el, mellesleg félek is. Munkahely kilőve sajna. Gondoltam már prostira is, de azt rossz ötletnem tartom meg szégyennek is. Kell lenni más megoldásnak is.


26/F



2016. aug. 28. 16:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%
jóó a 19 es egy PLAYA aki szereti ha folyton belé törlik a lábát XD
2017. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Belém soha senki nem törli lábát, ne magadból indulj ki.
2017. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Mondanàm, hogy velem. De én41 vagyok. Bàr beszélgetni nem volna kàr.
2017. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
44%
Iratkozz be nyelvtanfolyamra. Vagy valami klubba, túrázás, sport, ilyesmire gondolok. Általában vannak egyedülálló, helyes, kulturált lányok ilyen helyeken.
2018. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
55%

Fitness- Wellness terem, Különféle tánc vagy önvédelmi oktatásokon.

Ezek hobbit is adnak, igyekezz magad miatt találni valami hasonlót, ahova szívesen jársz és ahol lehetőleg koedukált a rendszer.

Ha nagyon félénk vagy akkor marad a net. Nem kell megerőltetni magad, mert azt megérzi mindenki és a görcsösség semmiben sem előny.

Én úgy szoktam "ismerkedni", hogy odamegyek valakihez valamiért. Nem akarok tőle semmit, pusztán beszélgetni mert valamiért felkeltette az érdeklődésemet. Általában el is mondom neki, hogy mi a stájsz, amit egyrészt értékelnek, másrészt megmosolyogják, harmadrészt zavarba is jönnek az őszinteségtől. Értem ezalatt, ha valaki hihetetlen szexi és érdekel, hogy vajon milyen a stílusa. Persze úgy könnyű, hogy nekem mindig van valakim, így kvázi kudarcérzés nélkül zárom a kalandokat. Bár nem emlékszem olyanra, hogy valaha "felsültem" volna. Vagy épp elhajtottak volna. Olyanra dögivel, hogy kellemesen, avagy kellemetlenül csalódtam.

2018. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nyelvtanfolyam. Vagy táncsuli. Ott hozzá is érhetsz a nőkhöz legálisan:)

Bakker 2 éve ezen kínlódsz? 2016-os a kérdés.

2018. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Menni fog az csak belefuthatsz olyan személyekbe is akik egyéjszakat akarnak .Igy hogy ezen parazol nem lessz tapasztalatod .Nyilvàn ha tapasztalatot szetetnél szerezni ahhoz elkell fogadnod hogy fogsz csalódni is .De attol nem azt jelent hogy nem talàlod meg az igazit .
2018. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
#25 fitness terembe szerintem edzeni járnak az emberek, nem trécselni. Annyin jár az eszem, hogy milyen gyakorlat jön, hány ismétlés, és "bazze szakad rólam a víz, fáradt vagyok" Nem azon, hogy mit mondhatnék a csinos lánynak aki egyébként ugyanúgy edz és szakad róla a víz. Vannak akik facebookozni járnak be, de ne belőlük indulj ki. Ismerkedésre az ilyen helyek a szituáció miatt alapvetően alkalmatlanok. Volt már ilyen helyen egyáltalán, aki leírja, hogy ott lehet ismerkedni?
2018. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"Volt már ilyen helyen egyáltalán, aki leírja, hogy ott lehet ismerkedni?"

Esetleg Belvárosban, mert több nő van ott, mint máshol.

2018. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó. Itt Kecskeméten sok roma lány szokott ülni a padokon, hajrá. A csávója meg a sarkon várja.
2018. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!