Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak itt ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak itt ismerkedni a férfiak, ha egyszerűen még az alap kommunikációra is képtelenek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam már úgy, hogy visszaírtam itt egy-két pasinak.

És hát az eredmény siralmas...


Nem tudnak beszélgetni, nem tudják továbbfűzni a beszélgetést, stb.


Persze, nem kell most azzal jönni, hogy ilyen nőben is van, mert ez evidens.


Találkoztam már innen egy sráccal, hát had ne mondjam, hogy majdnem elájult annyira zavarban volt, azzal még nem is lett volna semmi baj. Csak a találkozó után volt pofája még azt írni Viber-en, hogy nem gondolta volna, hogy én elsőre ilyen visszafogott leszek.

Ő mondja?! Nekem kellett az egész beszélgetést fenntartani...


Jó, nyilván hülye a kérdésem! De van még egyáltalán olyan pasi, aki nem kaksizik be a randin? Mert én zsinórban ilyen férfiakat fogtam/fogok ki.


2016. szept. 3. 16:07
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
46%

Nos Kérdező, tán ne olyannak írj levélkét,aki 2 értelmes mondatot se tud leírni. Ennyi a titok.

Anno például Pici Kacsával remekül összehaverkodtunk itt, és 1 hónapon belül találkoztunk is. Igaz, kapcsolatban volt, de nem is azért találkoztunk, hogy felszedjük egymást, csak jó volt eszmét cserélni, én nem bántam meg (remélem ő se).

2016. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
72%
Picikacsát ismerem, LOL. :D
2016. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
51%
Aranyos lány :) és nagyon jól elvoltunk Pesten. Csak azt sajnálom, nemhoztam neki több mindent USA-ból, csak rágógumit. Na de kapott búcsús édességet mindenesetre :)))
2016. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
93%

Ismeros. En is beszelgetek egy szaktarsammal, o irt ram az elejen meg. Ket szavas valaszokat ad szinte mindenre, annyira borzaszto az ilyen. :D


Ennyi tapasztalattal a hatam mogott meg elvarnam, hogy jol nezzen ki, altalaban a helyes pasik beszedkeptelenek, de ez egy elhizott diszno. :DD Pedig az atlag alatti fiuk a netes beszelgeteseknel mindig viszik a primet.


19/L

2016. szept. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
#39,igen küldött magáról képet.Egy élmény volt megnézni.
2016. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Noren1989 ***** válasza:
És mikor küldtem? Vagy épp b_ziskodtunk? XDDD
2016. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

#45

Azt gondoltam csak úgy mondod hogy ronda. Én még nem láttam. De szegény mit érezhet hogy ilyen véleménnyel vagy róla.


Noren1898 te a fiúkat is szereted?

2016. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!