Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak itt ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak itt ismerkedni a férfiak, ha egyszerűen még az alap kommunikációra is képtelenek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam már úgy, hogy visszaírtam itt egy-két pasinak.

És hát az eredmény siralmas...


Nem tudnak beszélgetni, nem tudják továbbfűzni a beszélgetést, stb.


Persze, nem kell most azzal jönni, hogy ilyen nőben is van, mert ez evidens.


Találkoztam már innen egy sráccal, hát had ne mondjam, hogy majdnem elájult annyira zavarban volt, azzal még nem is lett volna semmi baj. Csak a találkozó után volt pofája még azt írni Viber-en, hogy nem gondolta volna, hogy én elsőre ilyen visszafogott leszek.

Ő mondja?! Nekem kellett az egész beszélgetést fenntartani...


Jó, nyilván hülye a kérdésem! De van még egyáltalán olyan pasi, aki nem kaksizik be a randin? Mert én zsinórban ilyen férfiakat fogtam/fogok ki.


2016. szept. 3. 16:07
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
60%
Uhh, már értem, miért csak a kreténeket vonzod be :P Ezek a megnyilvánulásaid...
2016. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
27%
"Találkoztam már innen egy sráccal, hát had ne mondjam..." 1db gyk-s srác esetlenségéből ránk akarod húzni, hogy itt mindenki ilyen :D még hogy csak a kérdés buta.
2016. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
73%
Gondoljuk ki,hogy miről és hogyan szeretnénk kommunikálni a kérdezővel,amíg ez megtörténik,addig is nézzük meg a Petrocelli 1244. epizódját, Petrocelli nyomoz címmel!
2016. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
47%
Azért kíváncsi lennék én is arra, hogy vajon te mit tudsz, ha már ekkora lovon ülsz. És hogy mégis milyen kérdéseid/válaszaid után kapod azokat a privátokat. Mert az sem mindegy...
2016. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
51%
Mikor lesz már bunyó? 😂😂
2016. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
17%

[link]


Max ilyen várható :)

2016. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem Noren1989 mit erőlködik minden kérdésnél,haver az a baj hogy olyan ronda vagy,hogy ha lemész egy bányába feljön a szén..
2016. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi sértődött lélek :)
2016. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
51%

#37

Te láttad már Noreen1989-t hogy azt állítod róla csúnya? Csak kíváncsi vagyok. 😂

2016. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
51%
Velem lehet beszélgetni, nem is nyomulok pusztán a szexre, mint valami kiéhezett barlangi pele, ám a hajamra kenhetem, mert nem nézek ki elég jól :DD lol
2016. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!