Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak itt ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak itt ismerkedni a férfiak, ha egyszerűen még az alap kommunikációra is képtelenek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam már úgy, hogy visszaírtam itt egy-két pasinak.

És hát az eredmény siralmas...


Nem tudnak beszélgetni, nem tudják továbbfűzni a beszélgetést, stb.


Persze, nem kell most azzal jönni, hogy ilyen nőben is van, mert ez evidens.


Találkoztam már innen egy sráccal, hát had ne mondjam, hogy majdnem elájult annyira zavarban volt, azzal még nem is lett volna semmi baj. Csak a találkozó után volt pofája még azt írni Viber-en, hogy nem gondolta volna, hogy én elsőre ilyen visszafogott leszek.

Ő mondja?! Nekem kellett az egész beszélgetést fenntartani...


Jó, nyilván hülye a kérdésem! De van még egyáltalán olyan pasi, aki nem kaksizik be a randin? Mert én zsinórban ilyen férfiakat fogtam/fogok ki.


2016. szept. 3. 16:07
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

25 éves leszek.


És nem ítélkezem mindenki felett. Oké, egy-két pasit mondtam. De ez a szám sokkal több volt. Inkább nem mondanám el, hogy mennyi. És végig csak a gyagyások találtak meg. És ezen nem kell megsértődni, de tényleg nagyon sok itt a fura fazon.


És én bizony gáznak tartom, hogy írnak, de beszélgetni azt nem tudnak. És mondom a találkozón sem remekelnek.

2016. szept. 3. 16:39
 12/47 anonim ***** válasza:
69%

Én ezt az oldalt ismerkedésre szánalmasnak és nevetségesnek tartom, vagy fogalmazhatnék úgy is, hogy nagyon gáznak.

Sok olyan pasi van itt, akivel valóban az a probléma, hogy nem tud kommunikálni, ami számomra nem is jelent gondot, mivel van párom.

Ellenben ők kényszeresen ismerkedni akarnak velem, és mikor közlöm, hogy kapcsolatban vagyok, akkor jön az, hogy biztos le akarom pattintani vagy mekkora ri_banc vagyok.

Jót derülök, de közben sajnálom őket...


Nálam alapjából ez az ismerkedjünk, mert pont téged találtalak meg, nem jön be.

Szóval ha szingli lennék sem ismerkednék itt.

2016. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
44%
a kérdező is úgy gáz ahogy van. ronda pókhálós puncis nő ha szép lenne nem itt ismerkedne XD
2016. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

13


aha, oké

ha te mondod, akkor az úgy is van :DDDD

2016. szept. 3. 16:49
 15/47 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagyok külsőre egy nagy szám de fejben ott vagyok a szeren. Azért kíváncsi vagyok Rád mit tudnál nyújtani egy beszélgetés alkalmával. Sok a duma :D lehet pont te vagy az ufó, aki csak beképzeli a bénaságokat. Személyesen a legtöbb emberrel elég 5 mondatot beszélnem és belelátok az emberbe.
2016. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

15


már beszélgettünk, én nem voltam elájulva a "késesességeidtől" :D :D


szóval ne az én kérdésem alatt fényezd magad, köszi

2016. szept. 3. 16:56
 17/47 anonim ***** válasza:
24%
Sok itt a faék ember, látom én is, de azért akadnak értelmesek is. Az is valamit jelenthet, ha folyton a faékeket vonzod be, tudod hasonló a hasonlót...:D Szóval, szerintem ne parázz, kicsit vegyél le az arcból és akkor több sikerrel jársz majd. Amilyen vagy te, azt kapod meg a "tükörben".
2016. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 Noren1989 ***** válasza:
56%
Mekkora oltás, aztaneki. Kérdező, velem is sikerült már összefutnod?
2016. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
igen, veled is :DDDD
2016. szept. 3. 16:59
 20/47 anonim ***** válasza:
68%

Szegény #15 :D

Nem az a művészet, hogy 1-2 hétig találjunk közös témát, hanem az, hogy 1 évig is ugyan olyan jól elbeszélgessünk egymással és barátság szövődjön a beszélgetésekből. Eddig csupán 3 ilyen lánnyal sikerült összefutnom.

Bár hozzáteszem, nem barátokat keresek, de óhatatlanul is megkedvelik egymást az emberek. 26/f

2016. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!