Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak itt ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak itt ismerkedni a férfiak, ha egyszerűen még az alap kommunikációra is képtelenek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam már úgy, hogy visszaírtam itt egy-két pasinak.

És hát az eredmény siralmas...


Nem tudnak beszélgetni, nem tudják továbbfűzni a beszélgetést, stb.


Persze, nem kell most azzal jönni, hogy ilyen nőben is van, mert ez evidens.


Találkoztam már innen egy sráccal, hát had ne mondjam, hogy majdnem elájult annyira zavarban volt, azzal még nem is lett volna semmi baj. Csak a találkozó után volt pofája még azt írni Viber-en, hogy nem gondolta volna, hogy én elsőre ilyen visszafogott leszek.

Ő mondja?! Nekem kellett az egész beszélgetést fenntartani...


Jó, nyilván hülye a kérdésem! De van még egyáltalán olyan pasi, aki nem kaksizik be a randin? Mert én zsinórban ilyen férfiakat fogtam/fogok ki.


2016. szept. 3. 16:07
1 2 3 4 5
 21/47 Noren1989 ***** válasza:
43%
OOO, akkor ideje újra beszélnünk ;)
2016. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
32%

A randin való képességeket méltattad de én nem emlékszem rá, hogy ilyenről szó lett volna az én esetemben.


Ellenben lehet csak egy jó kis kipofozós bukake kellene neked, hogy visszaszállj a földre. :D néha segít ne add fel!

2016. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
50%
de csúnya a kérdező. küldött képet :-(
2016. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
56%
#23 Nyilván :D
2016. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Miért kell hazudni?


Nem küldtem képet...:D És nem is fogok!

2016. szept. 3. 17:14
 26/47 anonim ***** válasza:
26%
4 ev alatt nem 1 nem 2 no kuldott itt kepet hat nem a legszebbek voltak gondolom te se vagy az
2016. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
67%
Lefogadom a töketlen, bal*aszok húzzák le a kommentem, mert nekik nem jön össze semmi :D Csak nyugodtan, ettől még azok maradtok :)
2016. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Gondolom ebből egy szó sem igaz rólad, igaz? :)

2016. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Most tényleg átmentünk dedóba?

Miért kellene nekem itt bizonygatnom, hogy szép vagyok-e vagy sem? :DD


Ne nevettessétek már ki magatokat.

Így is elég gáz, hogy itt élitek ki magatokat a kérdésem alatt, mert meg lett sértve a hiúságotok...

2016. szept. 3. 17:29
 30/47 anonim ***** válasza:
33%

Itt nem a szépség a lényeg. Hiába lennél vékony, nagy mellű, dekoratív ha buta vagy mint a föld de közben bemeséled magadnak, hogy te igenis csak bölcsészek összefüggő semmitmondó általános világproblémákról akarsz hallani mert az olyan szexi*.*


Nagy elvárások = nagy koppanások /nem kell a rizsa/

2016. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!