Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg rá?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval, már randiztunk többször is egymással. De nem úgy keres ahogy szeretném. Pl. este 8 órakor szeretne találkozni, de este 6 órakor szól, tehát nem délelőtt vagy kora délután, hogy feltudjak készülni. Hiába említettem ezt már többször még is másképp cselekszik. Volt olyan hogy megígérte hogy felhív, még sem hívott. Ha nem találkoztunk facen is mindig akkor írt, amikor mondtam neki hogy akkor már nem vagyok elérhető. Amikor megemlítettem neki ezeket a problémákat, akkor csak úgy kilépett Facebookról egy szó nélkül. De volt már olyan is hogy azzal az indokkal nem találkozott velem, hogy most nincs kedve. Azóta nem kerestem, ő viszont kíváncsi arra hogy haragszom-e rá.
2016. szept. 3. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekled, azért keres téged mert épp nem ér rá más...
2016. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég megbízhatatlannak tűnik (vagy csak amolyan "éljünk a világba easy come easy go" mentalitású).


Ha már most zavar ez, később még jobban fog. Szerintem el kell döntsd, hogy tudod-e ezt tolerálni, vagy nem...

2016. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nem haragszom, csak nem érdekelsz."
2016. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nős.
2016. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Hát ennek a gyereknek kb minden fontosabbnak tűnik nálad.
2016. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!