Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a férfiakat eléggé?

Figyelt kérdés
Mindegyik lesz*r. Ha randizom, nekem sosem udvarolnak úgy mint másoknak, csak egyszer ha eszükbe jutok, csak előkapnak, mint egy rongyot. Mások után annyira érdeklődnek, felvállalják a másikat Facebookon, engem meg mint ha szégyellnének. Mindig csak este hívnak el randizni.
2016. szept. 4. 13:55
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
Dugnának, de a személyiségedben semmi lebilincselőt nem látnak, így elsőre.
2016. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze, mert más személyisége olyan tökéletes. Még is milyennek kellene lennem?
2016. szept. 4. 14:02
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Normálisnak. Biztos, hogy van valami defekted, de ennyiből nem tudjuk megállapítani, hogy micsoda.
2016. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ezt mi honnan tudjuk? Meg kéne ismernünk hozzá. Vagy netán hajlandó vagy itt ismerkedni?
2016. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért lennék defektes? Mert mások olyan tökéletesek, másoknak nem lehet semmi baja?
2016. szept. 4. 14:07
 6/21 A kérdező kommentje:
Sosem ismerkednék itt, mert a válaszokból leszűrve, itt a válaszolók zöme nőgyűlölő, akik szerintem uralkodnának a párjukon.
2016. szept. 4. 14:08
 7/21 Noren1989 ***** válasza:
36%
Mondjuk ezzel, hogy hasonlítgatod magadat, már borítékolható, hogy önbizalomhiányos vagy, sekélyes gondolkodással. Ez természetesen csak tipp. Gondolkodj el, nyugodtan, vagy írj privit, és kiderítjük, hogy mitől vagy te kevésbé érdekes nő, MINT A TÖBBI.
2016. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a legtöbben már rá is jöttünk, mi a baj veled.
2016. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, önbizalomhiányom van, de még is mire lenne önbizalmam?
2016. szept. 4. 14:13
 10/21 Noren1989 ***** válasza:
Tátátááá, bocsi, de az önbizalmad a magad szeretének megnyilvánulása. Ha magadat sem szereted, meg visszahúzódó is vagy, mindenkiben a rosszat látod...ez mitől lenne vonzó bármelyik férfitársamnak, vagy nekem? Sajnálom, de ezekből a lányokból Dunát lehet rekeszteni.
2016. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!