Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a férfiakat eléggé?

Figyelt kérdés
Mindegyik lesz*r. Ha randizom, nekem sosem udvarolnak úgy mint másoknak, csak egyszer ha eszükbe jutok, csak előkapnak, mint egy rongyot. Mások után annyira érdeklődnek, felvállalják a másikat Facebookon, engem meg mint ha szégyellnének. Mindig csak este hívnak el randizni.
2016. szept. 4. 13:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor most egyből omoljak egy férfi karjaiba? Nem vagyok nagyon félénk, de nagyszájú sem. Ellehet velem beszélgetni. Volt olyan hogy már az első randin csókolóztunk.
2016. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Negatív vagy, az pedig taszító.
2016. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vagyis velem is ugyanaz van, mint a kérdezővel.
2016. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy itt soha nem fogok értelmes választ kapni.
2016. szept. 4. 14:32
 16/21 Noren1989 ***** válasza:
19%
Már kaptál Aranyom. Ennyi info alapján ez jön le. Te nem beszélsz többet magadról, nem írsz privit, hogy kiderítsük, hogy mi a gond. Effektíve nem akarsz befektetni a problémád megoldásába.
2016. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Már a válaszaidból is elég sok minden lejön. Mivel nem érdekled a pasikat, joggal feltételezzük, hogy a viselkedésedben van valami probléma. Te erre egyből támadsz, és másokra hárítasz, hogy más se tökéletes. Nos, valóban, senki sem tökéletes. Ellenben nem mindegy, mi az a hiba, van, amit az emberek könnyebben tolerálnak, van, amit kevésbé. Ennyi infó alapján te egy nagyon bizonytalan személyiség vagy, amit támadással kompenzálsz. Ez senkinek sem lesz szimpatikus. Tarts, egy kis önértékelést, beszélgess a barátnőiddel, nekik mi a véleményük, adjanak tanácsot, aztán fontold meg, van-e alapja a véleményüknek, tudod-e hasznosítani. Mi itt ismeretlenül ennél többet nem fogunk tudni mondani, és felesleges megsértődni, felfújni magad ezen.
2016. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Pedig kaptál.

Olyan választ, ami tetszik, valóban nem fogsz kapni. Csak tudod, ha homokba dugod a fejedet, az nem megoldás. Ha szemet hunysz az igazság felett, attól még ugyanúgy nem kellesz majd egy-két numeránál többre a pasiknak. De hiszen csodálkozol? Ennyire negatív, taszító személy kinek kéne? Legfeljebb akinek végképp nem akad más a horgára, annak. De szerintem az is inkább lenne remete vagy homo, mint hogy veled legyen.

2016. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Figyi már, unalmasok ezek a sirámok itt tőled is és másoktól is. Panaszkodsz, de ha felajánlanak segítséget, tanácsokat vagy csak ismerkedési lehetőséget, akkor élből elzárkózol. Isten ments, hogy ismerkedjek veled, nem ezért írtam. Csak azt hiszed, itt más emberek vannak, mint odakint az utcákon? Ha igazán el lennél keseredve, akkor nyitnál az itteniekre is. Így viszont csak egy sablonos nyafogógép maradsz. :/
2016. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A világ megérett a pusztulásra.
2016. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!