Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, olyan barátnőm nem volt akivel azt mondhatni hogy nagy szerelem volt és sokáig tartott. Nincs egyszerűen ismerettségi köröm, netes társkeresőkön mint a pasik 90% ának nekem sem írnak vissza. Lövésem sincs hol tudnék ismerkedni. Most fogok végezni az egyetemmel, mellette dolgozok, kondiba járok és eljárok futni is, állítólag nem is nézek ki rosszul. Nem drogozok, nem dohányzok, nem iszok, nem vagyok kocka, abszolút minden téren csak pozitívat lehet mondani rám.

Ha alkalmanként az utcán megszólítok egy lányt, hogy igyunk már meg valamit, 2 kifogás van: vagy van barátja vagy nem mert ismeretlen vagyok. Viszont ez egy paradoxon ha ismeretlen vagyok mindenki számára és senki nem akar megismerni mert ismeretlen vagyok ahogy ugye elmondta X lány. Akkor mégis mi a kiút innen?

Bulizni sem járok ebben a városban ahol lakok, nincs normális szórakozóhely, 1 lányra jut kb 5 pasi, és nincs kedvem sorban állni, mellesleg táncolni sem tudok, szórakozóhely abszolút a lehetetlen küldetés kategória számomra.



2016. szept. 8. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne alkalmanként szólíts meg lányokat nyilvános helyen, hanem nagyüzemi méretekben, utcán, buszon, boltban, plázában, stb
2016. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lottózóban, játéktermekben próbáld meg, ott sok csinos, mindenre kapható lányt találni!
2016. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Olasz93 ***** válasza:
Ha sikerult valaszt talalnod a kerdesre kerlek oszdmeg velem is. 99% ban leirtad a mindennapi problemamat, annyi kulombsegel ,hogy en 23 vagyok.
2016. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) 21/L
2016. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dettó! Ugyanez a gondom csak én lány vagxok :D

26L

2016. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Békéscsabán
2016. szept. 9. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!