Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki hogy 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki hogy 25 évesen még nem volt kapcsolatom és szexuális kapcsolatom sem senkivel?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a velem egy idősök többségének már gyereke is van, valaki már házasságban él. Én meg még sehova nem jutottam egy pár randin kívül. A velem egyidősök többségé is már olyan 15 éves korára már túl van az első szexuális élményén. De nem tudom miért nekem a pasik még udvarolni sem akarnak.
2016. szept. 8. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Mert válogatós vagy, tuti vannak jelentkezőid, csak ők neked nem kellenek. Minden ilyen nőnél ez szokott lenni a probléma.
2016. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon sok férfi van, akiknek nem számit, hogy néz ki a csaj, szóval kérdező, ne akard elhitetni senkivel sem, hogy nincsenek jelentkezőid.
2016. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen válogatós vagyok, mert olyan bunkókkal össze sem jönnék, akik le se sz@rnak, csak arra kellek nekik. Még azt nem értem el hogy nekem udvaroljon valaki, folyamatosan érdeklődjön irántam.
2016. szept. 8. 11:44
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Vajon miért nem találtál még senkit? Falun laksz, ahol nincs választék? Esetleg kövér és/vagy ronda vagy? Szoktál emberek között lenni?
2016. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Jó szöveg, ha jóképűek lennének, akik le akarnak veled feküdni, velük bezzeg elmennél...
2016. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus: Minden pasinak csak arra kellek, akinek meg nem, azok nyomik, lúzerek, nem mernek kezdeményezni stb..
2016. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Tipikus "várom a királyfit fehér lovon" mentalitás.

Egyszer azt mondod "...és szexuális kapcsolatom sem senkivel?", aztán meg az a baj hogy "csak arra kellek". Döntsd el már mit akarsz.

2016. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha már tini koromban lett volna olyan fiú, aki járt volna velem, lefeküdtem volna vele. De én mindig csak egy pár hétig vagyok jó.
2016. szept. 8. 11:54
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

#7


te hülye vagy?

sok pasi CSAK meg akarja dugni, de ő ebből nem kér, mert kapcsolatot akar. ezen mit nem értesz?...


egyébként hihetetlen, hogy mindig ezzel jöttök 'biztos nem veszed észre az udvarlókat' hát bszki hadd döntsük már el, hogy kivel akarunk kapcsolatot.... tudjátok, sok embernek nem elég ha csak mutiból van kapcsolat, de nincs mögötte igazi érzelem, közös célok, hasonló mentalitás stb. és ilyen embert baromi nehéz találni.

2016. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
lehet túl sokat jár a szád
2016. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!