Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki hogy 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki hogy 25 évesen még nem volt kapcsolatom és szexuális kapcsolatom sem senkivel?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a velem egy idősök többségének már gyereke is van, valaki már házasságban él. Én meg még sehova nem jutottam egy pár randin kívül. A velem egyidősök többségé is már olyan 15 éves korára már túl van az első szexuális élményén. De nem tudom miért nekem a pasik még udvarolni sem akarnak.
2016. szept. 8. 11:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"ne egy pár randi után akarjon valaki szexet"

Ha az elsőn nincs 2. nem lesz. :)

2016. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
33%
Ciki. Kellenne a kutyanak egy olyan no aki 25 evesen csak csokolozni tud. Es ha elso randi vegen megcsokolom? Utana honapokig csokolozni fogunk aztan nagy kegyesen megengedi, hogy megtanitsam dugni. Ahha kosz nem. Menj vegig te is a rangletran. Sajnos meg kell hogy dugjon par atlagos ferfi hogy egy atlagon feluli eszrevegye a sexualitasodat ami jelenleg nincs.
2016. szept. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ki a halál rojtos, véreres, cafrangos f...a magyarázta be nektek, hogy ti egytől egyig valami hercegnők vagytok, akikért küzdeni kell, aztán majd ti válogattok a sok hősies küzdő között?!?
2017. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!