Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennie egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennie egy olyan nőnek, aki iránt nem érdeklődik senki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2015. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom meg kellene szépülnie.
2015. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én első sorban megpróbálkoznék elgondolkodni azon hogy ez mitől lehet é ha kitaláltam az okát akkor megpróbálnék rajta változtatni.
2015. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Netes társkereső. Másnem önbizalomnövelésnek megfelel. Mondjuk én nem arra használtam és lett párom letöröltem onnan magam.Amúgy lehet azért nem érdeklődik irántad senki mert nem élsz hozzá elég közösségi életet. Velem is ez volt. Ráadásul nálam mindig Murphy van ebben. Mikor szingli vagyok kutya nem néz rám összejövök valakivel már tuti jönne más valaki is tavaly éppen valakik de ebből még sose volt gond mert tudom hogy kell magamtól távol tartani az embereket xd.
2015. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy hány éves. Közölhetnél magadról pár információt, hogy könnyebben tudjunk segíteni.
2015. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok, sportolok, nőiesen öltözködöm, sminkelek, sokat járok társaságba.
2015. ápr. 22. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
tarts őn vizsgálatot öltözz csinosan adj jeleket a pasiknak a nőknek könnyebb dolgouk van mint 1 férfinak
2015. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az előttem levő nem írna olyan helytelenül, mint a bűn, most teljes mértékben igazat adnék neki.
2015. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Észre veszed a jeleket, amiket neked küldenek, te küldesz jeleket? Flörtölsz?
2015. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, és kiderült, hogy a "senki" az havi 3-5 próbálkozó, aki viszont nem tetszik az illető hölgynek.
2015. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!