Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért buknak ennyire a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak ennyire a nők a külföldi férfiakra? Az úgynevezett "státusz"-uk miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Lényegében ezt a hasznos térképet találtam. Amiből látszik, hogy lényegesen elmaradott az ország, amiért nagyrészt a férfiak a felelősek, hiszen a politikai, gazdasági életért a férfiak feleltek a történelem során mindig is, régebben tényleg reális volt az, hogy a nő csak szült és gyereket nevelt.

Szóval ez kollektívan a magyar férfiak kudarca, amiért alacsony a státuszuk.

De két kérdésem is lenne.

Egyrészt, hogy mit tehet arról egy fiatal magyar srác, hogy az őseink elk*rták? Miért magasabb mondjuk egy mai német férfi státusza, mint egy mai magyar férfinak, hiszen a német sem tehet arról, hogy jó gazdaságba született, és a magyar sem, hogy rossz gazdaságba.

Másrészt, nem csak a Nyugat-Európai külföldi férfiakra buknak a magyar nők. Sokkal piacképesebb itthon egy afrikai, közel-keleti, ázsiai férfi is, vagy akár egy balkáni is, akin látszik, hogy nem magyar. Pedig ezek még ennél is fejletlenebb országból jöttek. Akkor nekik nem a "státuszuk" a magasabb, hanem egzotikusak, és ezért kelendőek?


2016. szept. 23. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
xD
2016. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Engem nem érdekel, hogy milyen a státusza, de mégis valahogy olyan talált meg, aki alapba nem magyar állampolgár. Nem tudtam az elején, hogy nem az. Szerintem szándékosan nem keres valaki magának külföldi part, maximum az életfelfogása mas és ezért szimpatikusabb lehet már az elejétől fogva. Én ezt gondolom és így éreztem és érzem.
2016. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Unalmas már ez a kifogásgyártás...


Magyarázzátok meg a pancserságotokat a fű magasságával, a levegő páratartalmával, a szél irányával, stb.!

2016. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Talán mert van még halvány remény, hogy nem egy suttyó, okoskodó, kifogásgyáros, mint az ilyen kérdések feltevője.
2016. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
csatlakozom az előzőhöz. Nem azért nem találnak párt BIZONYOS magyar férfiak, mert minden magyar nőnek külföldi pasi kell, hanem mert megnyomorodott, depresszív, frusztrált, szánalmas életképtelen kis görcsök, akik a GYIKen rinyálnak és kifogásokat gyártanak meg gyűlölködnek ahelyett, hogy kezdenének valamit magukkal a siker érdekében. Érdekes módon az oldalról kilépve, a való életben rengeteg átlagos, sőt, csúnyább srácnak is van párkapcsolata, családja, gyerekei. Akkor most azok mind valami balkéni nőkkel vannak, akiknek a magyar az etalon? Ugyan, nevetséges ez az egész gondolatmenet.
2016. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Sunshinedoll ***** válasza:
30%

Nem, egyszerűen csak a tapasztalatom szerint a magyar srácok/férfiak általában gázak. Kár amúgy, mert pl külső szempontjából szerintem a magyar pasik elég jó helyen állnak úgy általában.

Aki meg nem gáz, az meg foglalt/nem jön be/ az élet nem hozott össze olyannal.

Pedig esküszöm az égre, én adnék nektek esélyt, de mikor úgy jöttök oda flörtölni, hogy a farkatokat a p-csámhoz dörgölitek a buliban,ahelyett, hogy köszönnétek először, vagy kb 60 éves konzervatív nagyapám szintjén megjegyzitek, hogy "lyukas a nadrágod" (mikor DIREKT szaggatott gatya van rajtam), akkor nem sokat segítetek magatokon :D

2016. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

Nekem most az orosz nők jönnek be. Sokkal kedvesebbek, mosolygósabbak, kevésbé hisztisek, mint a magyar nők.

És még gyönyörűek is.

A más kultúra mindig is izgalmas volt. Nem feltétlen kell belekeverni a GDP-t.

2016. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

#3

Beletrafáltál. :P A külsőt befolyásolja a környezet.

Szerinted a majmok miért egyenesedtek fel? Hogy kilássanak a nagy fűből. A négereknek miért széles az orruk? Hogy jobban hűtsék a testüket.

A jövőbeli embert kis állal, rövid lábakkal és nagy szemekkel képzelik el.

2016. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
mert a külföldi érdekes. mert egy csomó dolgokban más. ha te elmész külföldre te is érdekesebb leszel az ottaniaknak rövid távon.
2016. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Felőlem az ufókra is bukhatnak...
2016. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!