Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy huszonéves srác úgy próbálja felkelteni az érdeklődéseteket hogy tudományos témákról és az egyeteméről beszél veletek?

Figyelt kérdés
Meg akarom majd mutatni a kérdést egy ismerősömnek, aki fizikával és csillagászattal kapcsolatos témákat hoz fel szinte mindig ismerkedéskor, hogy okosnak tűnjön és lenyűgözze a lányokat.
2016. szept. 25. 17:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Erről a párom jut eszembe, akivel hasonló a szakmánk, vagyis kiegészíti kettőnk szakmája egymást. Az első randinkon kapásból fontos szakmabéli kérdésekben vesztünk el, amitől abszolút azt éreztem, hogy "na ebből sem lesz semmi". Nem szeretem, ha valaki egy percre sem tud leereszteni, egy randi alatt is "dolgozik".

Végül tudatosan mondtuk ki, hogy ezt a témát most inkább hagyjuk... :D


Szerintem gagyi, főleg ha a másik felet nem is érdeklik ezen témák.

2016. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#2 Az egy nagyon jó film :)
2016. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek ezek a valóságtól ,mindennapi élettől elrugaszkodott témák, tehát ha ezzel untatna a srác és le se lehetne állítani ,akkor nem lenne második randi. Elméleti okostojás embereket amúgy se szeretem, ne fizikus meg csillagász legyen, hanem tudjon beszerelni egy lámpát konnektort stb, vagy megjavítani egy kocsit, az hasznos és van napi szinten értelme. Ezer fényévre lévő csillagokról meg relativitáselméletről filózzón mással.
2016. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne.

Szerintem ez nem nagyzolás.

2016. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ez nekem max akkor jönne be ha este a csillagokat néznénk és mondana valami érdekességet. amúgy nagyon unszimpatikus dolog. elhiszem hogy őt ez érdekli, de randin az embert akarom megismerni, nem azt hogy mit olvasott xy könyvben a fizikáról.
2016. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az ötletes vagy random megjegyzéseket, szórakoztató apróságokat szeretem. De az nem tetszik, ha valaki privát előadást tart és csak mondja a magáét mintha egy lexikonból olvasná.
2016. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Fish1 ***** válasza:

Nálam nem lenne nyerő, mert a fizika nem érdekel annyira, hogy lekössön, sokat nem is értek hozzá ebből kifolyólag, így ez egész biztos, hogy untatna. A csillagászat főleg asztrológiai szempontból érdekel, a száraz tények és számokkal kifejezett dolgok nem annyira.

Ha valakit érdekel ez a két téma behatóbban, akkor megtalálhatják a közös hangot, lehet közös téma, de önmagában ez egy kapcsolathoz édeskevés. És igen, egy első randi ne arról szóljon, hogy valaki ledarál 10-15 percet ezekről a témákról, mert szerintem a randin fontosabb egymás megismerése. Az intelligencia más dolgokból is nagyon jól mérhető, nem kell ehhez a fizikai vagy csillagászati tudás szándékos villogtatása. Engem egyébként jobban érdekel az érzelmi intelligenciája egy pasinak, mint az, hogy rám tud-e zúdítani 20 kiló lexikális tudást.

2016. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem azt a válaszolót, aki azt mondta, hogy az emberre kíváncsi, nem a lexikális tudására.


Bizony ebből rengeteg minden kiderül, ha egy kicsit belegondolsz. Szenvedélyes, intelligens, kitartó, figyel a részletekre, álmodozó vagy éppen földhözragadt, attól függően hogyan áll a témához. Elhivatott, szóba kerülnek a tervei, tehát valaki végre tervez, végzettséget szerez/szerzett, tehát lesz állása legalább átlagos fizetéssel, így el tudná magát tartani.


Plusz valószínűleg szereti a scifit, a dokumentumfilmeket, az ilyen férfiak általában romantikus típusok.


Klassz helyekre mehettek együtt, ahol elemében érzi magát(csillagvizsgáló, esti piknik a csillagok alatt, csodák palotája).


Plusz mivel rajtad kívül más is érdekli nem fog egyfolytában rajtad lógni, és azt se felejtsük el, hogy nem fog panaszkodni a munkája miatt, hiszen szereti azt.


Imádom az olyan férfiakat, akik rajonganak egy bizonyos témáért, az meg külön klassz, ha ebből meg is tudnak élni.


A félénkebb srácok meg könnyebben ki tudnak bontakozni, oldódik a hangulat, ha magabiztosan mesélnek valamiről a randin, szóval ez az első lépés, hogy megismerd a másikat, hogy milyen valójában.

2016. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogyan teszi. Én szeretem, ha egy srác okos, és nemcsak a Való Világról tud beszélni. De kérdés, hogy:

- mennyire szakbarbár (pl. használ-e olyan kifejezéseket, amiket csak ő ért anélkül, hogy megmagyarázná, vagy épp olyan dologról mesél, ami egy átlagembert is érdekelhet, vagy csak abban sütkérzik, hogy épp vissza tudja böfögni vmi nagyon elvont témáról azt, amit aznap leadtak neki az egyetemen)

- ha a lány visszakérdez, lekezelő-e

- lelkesen teszi-e, vagy látszik, hogy okoskodik és szerelmes magába és a tudásába

2016. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem jönne be
2016. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!