Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kereshetnék párt ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kereshetnék párt ha ilyen vagyok? (kifejtés a leírásban)

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok, de nem szeretek bulizni, legalábbis ami a diszkókat, kocsmákat illeti. Szerintem ezeken a helyen alkalmi partnert keresnek az emberek, én viszont nem erre vágyom. A suliban sem tetszik senki, így ez sem játszik. További probléma hogy más értékrendjeim vannak mint az átlagnak. Én szerény, megbízható, őszinte lányra vágyom, nem az olyan menő csajokra, akiket most inkább nem nevezek meg, mert sértő volna.

Szerintetek hol érdemes ismerkedni? ellitars, badoo, twoo ilyenek nem érdekelnek!



2016. szept. 29. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
templomban.... de bárhol ahol szerény, megbízható, őszinte lányokat lehet találni... szerintem van egy csomó olyan hely, ahol nem annyira harsányak az emberek: himzőkör, táncszakkör, túrázás (turatars.hu tökéletes) vagy amit szeretsz csinálni. mindenkinek van hobbija. ott keresgélj. lehet egy modellépítő csaj fog bejönni neked vagy ilyesmi
2016. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Dyana23 válasza:

Kedves Kérdező!

Ha már próbálkoztál itt ott akkor én ajánlanám a felszedlek ingyenes társkeresőt nekem bevált hátha neked is.

2016. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csak azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért hiszi magáról minden egyes srác, hogy hú de különleges ezekkel az elvárásokkal?
2016. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Te meg azt áruld el miből következtetted ki hogy különlegesnek hiszem magam ? :DD Vagy csak ideböfögtél valamit, mert unatkozol?
2016. okt. 9. 14:16
 15/18 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a választ! :)
2016. okt. 9. 14:16
 16/18 anonim ***** válasza:

Én netes társkeresőn próbálkozom. A szerényen kívül a többi stimmel. :)

27L

2016. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, egyetértek azzal h a szerény lányok otthon gubbasztanak :D

Én se járok sehova, csak egyetem és koli közt ingázok :D Utcai leszóllítástól inkább rettegek, metrón se mosolygok senkire. Bizalmatlan és visszahúzódó vagyok :DD

így meg senki nem nyit felém, mert alkalmat se adok rá :D

Ezzel tisztában vagyok.

21L

2016. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ha még aktuális, én szívesen beszélgetnék veled. :)

L

2016. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!